Je Plzeň 12% chutné pivo?

a) není dobrý, ani zadarmo

2)je lepší než velbloudí nektar

x)kosmický sliz nad sliz

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

Nelze odpovědět paušálně.Někomu chutná, někomu ne.Mně osobně ano, ale soused ho nemusí.U nás se točí Krakonoš 12 stupňů a on na něj nedá dopustit.

Další odpovědi:

Zlatý

Nelze objektivně odpovědět. Někomu chutná, někomu ne. Většině pivařů chutná, ale pokud ho chcete ochutnat poprvé, připravte se na to, že je jiné než všechna ostatní česká (o ostatních ani nemluvě) piva, a to už ze své vlastní chemické podstaty (zásaditý charakter aj.)

ReHu: U nás na pivovaru mají taky napsaná (přímo na jeho zdi) procenta místo stupňů :{)> vzhledem k tomu, že stupňovitost piva vyjadřuje procento mladiny, je dokonce označení procenty správně a v souladu s vyjádřením SZPI. Viz http://www.pivovarsvijany.cz/…

lahny, to jsme se pěkně shodli :{D> aspoň vidí, že co se dá objektivně posoudit, o tom se moc vymyslet nedá...

Zlatý

nejlepší pivo na světě!!!

mě nechutná to první, pak si to sedne (je to tou hořkostí)

Zlatý

Nedej na rady zdejších pivařu a ochutnej sama. Mě osobně Prazdroj chutná a považuji ho za naše druhé nejchutnější pivo.

Pokročilý

Co je to za hloupou a zbytecnou otazku...jako kdyby ses zeptal, jestli je dobra kachna s knedlikem a se zelim...1) kazdymu chutna neco jineho 2) u Plzne zalezi strasne moc v jake hospode si ho das, vetsinou je hnusna, ale treba v Pubu nebo u Pinkasu je dobra moc. V lahvi mi treba vubec nechutna, ale muze se zde objevit clovek co nechlasta nic jineho, ze jo. Otazka hodna 5ti leteho ditete, sorry

Zlatý

Neznám 12% pivo.
Pouze 12°.

Quentos, když pominu stupně a procenta, tak zbytek otázky je taky excelentně formulován.

A procenty označuje pivo pouze tento pivovar?

Zlatý

Ptáš se na dobu současnou a tak tvrdím, že ne! Plzeňské v době minulé bylo lékem na nějaké neduhy a doporučovali to i lékaři, ale to dnešní je dobré na zácpu a nedoporučují ho 10 z 10 lékařů.

Stříbrný

apriori je drahé takže: ať si vrchní sládek pivovaru v tom smáčí svého šulína

Diskuze k otázce

anonym

prdni z kola..- piju plecha z Albrechta, dneska.

Stříbrný

cochee

A nepovídej, "šestnáctiletá panno," jakpak to, že chlastáš alkoholické nápoje?!

anonym

hihi...

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.