Shady

Je opravdu těžké dopovědět na otázku smyslu života?

Za mě bych řekl že smyslem života je být šťastný 🙂

Odpovědi
Hamon

To mi přijde trochu málo a hodně egoistické. Jinak sám si myslím, že smysl svého života znám.

knedlik123

  • na ukor ostatnich ? na ukor zivotniho prostredi ? Casto to tak je.

marci1

Smyslem života je být šťastný, spokojený, potřebný, pro někoho být nepostradatelný. 🙂

Kelt

Ssmyslem života je udělat něco pozitivního, aby na nás alespoň naši nejbližší, nebo kolegové nezapomněli. Pro někoho to může být vychovat děti, pro jiného zdolání hory, nebo světový rekord v nějaké disciplíně, něco po sobě zanechat. Podle Vás je smyslem života být šťastný. Mohu být šťastný, že jsem vyhrál peníze, získal pěkné auto, že jsem zdravý, nebo že jsem ošidil tisíce lidí. Každý si může vybrat.

K zamyšlení

Nabízím něco málo k zamyšlení 😉

http://www.kza­mysleni.estran­ky.cz/

Hanka