Avatar uživatele
Registrovaný

Je odstupné zdaněno, či nikoliv?

Mám dotaz jestli odstupné je zdaněno, či nikoliv. Jestli se vyplácí zdaněné.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Avatar uživatele
Zlatý

Je, stejně tak jako mzda.

 

Další odpovědi:

Avatar uživatele
Pokročilý

Ano, záleží kolik odstupné činí.


Avatar uživatele
Bronzový

Odstupné podléhá dani z příjmu fyzických osob, ale neplatí se z něj zdravotní ani sociální pojištění.

Zdroj: např. § 5 odst. 2 písm. b) zákona 589/1992 Sb.,

 

Diskuze k otázce

 

U otázky nebylo diskutováno.

 

Zajímavé otázky v kategorii Vzdělání a práce

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Vzdělání a práce

Zlatý annas 2420
Zlatý Drap 1491
Zlatý quentos 1220
Zlatý mosoj 643
Zlatý hanulka11 567
Zlatý gecco 564
Stříbrný ivzez 539
Zlatý led 528
Zlatý marci1 491
Zlatý Michal Kole 475

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

 

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.