Avatar uživatele
jirka F

Je odchod z fyzického těla podobný jako ve filmu „Duch“?

Pokud bych skočil, abych ukončil své trápení. Bylo by to podobné.

Zajímavá 0 před 13 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Disraeli

Odpoveď byla označena jako užitečná

Zajdi si už konečně za psychiatrem, zavolej na linku důvěry nebo sežeň nějakou tu odbornou pomoc! Chápu, že chceš upoutat pozornost, ale my tady s tvým stavem absolutně nic nevyřešíme.

Upravil/a: quentos

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?jirka F Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ChatGPT

Jako AI nemám osobní zkušenosti s tělesnými nebo duchovními stavy, ale mohu sdílet obecné informace, které by mohly pomoci.

Představy o tom, co se děje po smrti, se velmi liší podle kulturních, náboženských a filosofických přesvědčení každé osoby. Film „Duch“ popisuje jedno ze scénářů, ale to je umělecká tvorba a ne nutně odraz skutečnosti.

Pokud se cítíte zoufalí nebo máte myšlenky na sebevraždu, je důležité hledat pomoc. Kontaktujte své blízké, zdravotnického pracovníka, terapeuta nebo krizovou linku. Nejste v tom sami a pomoc je k dispozici. V České republice můžete volat Linku bezpečí na čísle 116 111 nebo můžete kontaktovat Linku první psychické pomoci na čísle 776 800 899.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
df

Pokud svůj život násilně předčasně ukončíš, tak prý budeš žíznit po svém těle a hledat ho do té doby, kdy byl určen tvůj přirozený odchod. Prý je to velmi nepříjemné. Chudáci si myslí, že ukončí své trápení ve světě a tam začnou teprve muka. Ale tak jim třeba. Ať si to náležitě užijou. Pozdravujte tam

Avatar uživatele
Filip84

df: Navíc, vůbec nevíme, proč že se to chce jyřýk🤪 pořád sprovodit ze světa! Furt tady o tom píše, a zatím jediný důvod, který uvedl a blížeji vyložil, byl, že se cejtí být ženou opačnýho pohlaví. Když jsme probírali, kterak si může opatřit podprdu, aby měl prdu a byl hezčí, než nejhezčí štětka u nich ve městě (a rozhodně by byl nejčistší štětka v regionu! 👌😎), tak – z ničeho nic – přišel s tím, že teta řekla, že je chlap, bo byl vždycky chlap, a najednou, „zázrakem“ je s tím vklidu. 🤷‍♀️🤪

Dobře: kdyby se chtěl sprovodit ze světa druhej vévoda, tak bych to chápal, protože mu nedali VIP průkazku, jenom „ubohou“ TP (https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/zachovali-byste-baronum-a-vevodum-vip-slevovou-prukazku-ztp-ztp-p). No jo, ale jyřýk🤪 VIP průkazku, má. Tak: co mu, vlastně chybí!? 🤪😂

Ne, vážně: je majitel kusu baráku. Má fotra a tetu. A psa. Teta a fotr ho maj vcelku rádi, tedy alespoň podle toho, co jsem četl, zatím. Chodí i na nějaký ten ples, jezdí vlakem. Ano, má roztroušenou sklerosu, schizofrenii, a ještě cosi k tomu. Ale je pod lékařským dohledem, má léky, všecko.

Já neříkám, že zrovna „vyhrál v loterii“, ale v rámci možností se má, jak prase v žitě! Tak? 🤷‍♀️ To se pak těžce na ty jeho výlevy nějak racionálně reaguje …

Avatar uživatele
Filip84

Navíc, jyřýk🤪, už jsem vám to tady psal, oběma, taky asi 100+1×: jak se asi cítí člověk, třeba nějaká holka, ty bývají takový víc 😳, která tady dojde, třeba takto po ránu, si to tady pročítá, a z těch cca 20 otázek, co vidíš na tý první stránce, když nedáš další, vidí tohle, a:

„Můžu chodit ráno po bytě v obýváku?“ („komtessa“),
„Můžu si dopředu objednat kytky na svůj pohřeb?“ (Ty),
„Který je rozdíl mezi žížalou a rukavicí?“ (druhý „vévoda“),
„Co děláte, když máte žízeň ale dojde vám voda?“ (Ty),
„Mohu vypít jar na nádobí?“ (druhý „baron“),
„Proč ve vzduchu vidím létat sekyrky, tasemnice a bagry?“ (Ty),

a tak pořád dokolečka dokola? Co myslíš? Myslíš, že ji to bude příjemné? Já jsem jist tím, že ji z toho bude akorát blbě, a tak 99% lidí se sebere, zavře záložku a už sem nikdy nepřijde! 🙄

Jsi mladý kluk, máš život před sebou. Jak dlouhý? Já, sakra, nevím! Třeba mne přežiješ! 🙄 Nebo přežiješ Disraeliho: co víš? Nikdo nevíme dne ani hodiny …

Když tady můžeš psát, když zvládneš dojet vlakem do Hradce Králové, dát si na nádraží kakao, poslouchat ptáky, kterak zpívají, tak jsi na tom pořád dobře! Jsou lidi, i v Tvým věku, co jsou upoutáni na lůžko, nebo jsou na invalidním vozíku, ale ovládají ho jenom ústy – protože ničím jiným na těle nepohnou! A se světem komunikují vyklepáváním Morseovy abecedy stylusem.

Nevážíš si dobrého bydla, tím to je! Jsi rozmazlený, přerostlý, fakan, který si ničeho a nikoho neváží, nic a nikdo mu není Recht, furt se v něčem hnípe, furt mu něco vadí, furt se ho něco dotýká, kušní a otravuje Luft svýmu okolí! Přitom máš otce, tetu, psa, barák, kolo … Máš se dobře, sakra! 🙄

Takže: jestli chceš, tak se zabij, hned, teď, ať už je od Tebe pokoj! Jestli ale máš v sobě alespoň něco, vytáhni si tu hlavu ze zadku, přestaň se litovat, posuzovat, porovnávat, hnípat se v sobě a začni žít! Zdravý organismus žije a koná, jen nemocný se zamýšlí nad sebou samým! 👿

Tak nebo tak: my pro Tebe, v tomto, nemáme co tady udělat! Chápeš to!? Je to jenom v Tvých rukách, v Tvý hlavě! A: ty to dáš! Zvládneš to!

Nový příspěvek