Evasky

Je obor spojován s fyzikou?

Jedná se o obr Provoz a ekonomika dopravy. Našla jsem na stránkách školy nějaký model motoru, tak si myslím, že je to spojeno s fyzikou, kterou nemám moc v lásce, tak se chci zeptat, zda je obor spojován s fyzikou. I když je fyzika pouze v 1. ročníku dvakrát za týden, tak si nejsem jistá. :) Děkuji.
Doplňuji:
Střední škola logistická v Opavě :)

Odpovědi
anonym

Můžu se zeptat jaká je to škola, protože u nás na škole takový obor je tak bych ti k tomu mohl říci více i když tento obor nestuduji.
Doplňuji:
Tak to ti až tak neřeknu ale u nás na škole na Praze 10 se vyučuje fyzika – klasika vzorce a nějaké fyzikální zákony. Můžeš se podívat do učebních plánu.