Avatar uživatele
Rozamunda

je normální že máma mě nechce v 21 letech pustit přespat u kámošky/še ?

Doplňuji:
matka se prostě o mě bojí že se mě něco stane že mě někdo zabije a nebo tak … ale tak trochu jí na druhou stranu chápu že mě to dělá … se podívejte jaký věci se dnes dějí … ale přehání to už všichni doma

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? bolak před 3887 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
www

Ano.
Máma tě zná nejlépe a tudíž ví, proč ten zákaz. Já to nevím. Tedy z jejího hlediska to normální bude zcela určitě.
Názor

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?beer Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
badisko

bydlis u matky :D jeji dum jeji pravidla …!!!! osamostatni se a mas klid

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Awe

mikee.nikee:Dokud žije u matky tak ANO!je to normální.Až bude bydlet sám,živit svojí prdel,a starat se sám o sebe pak už si může dělat co chce.Ale jestliže bydlí u rodičů (matky) bohužel ona má SLOVO.Takže buďto se osamostatni nebo poslouchej

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Pokud se jedná o kámoše a jsi holka,tak se ani nedivím.Pokud se jedná o kámošku a jsi holka,tak se taky nedivím,protože máma nemá jistotu,že nebudete v baráku samy a nepozvete si nějaké týpky.S klukama se ti asi nic nestane,jako že bys přišla o život,to spíš by se nový život mohl za čas narodit a z toho má máma možná větší obavy.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Dle Vašich předešlých otázek mám tak trochu dojem, že jste důvěřivá a věříte i cizím lidem ( snědší „přátelé“ na FB, kteří Vás zvou na diskotéku ). Možná Vám trochu chybí „opatrnost“ při hledání „kámošek/šů“. Zřejmě proto se Vaše maminka více bojí a nechce Vám dovolit, abyste u nich přespávala.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mikee.nikee

Je normální že ve 21 letech čekáš co ti řekne „máma“ ? Vzpamatuj se, vždyť jsi dospělý.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Ne normální to není a byť takovéto kecy nedám v tomto případě je to omezování osobní svobody . Bydlení je jedna věc, osobní svoboda druhá. Máte na ni právo. Rozumná matka v těchto letech varuje, ale nezakazuje.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek