Rozamunda

je normální že máma mě nechce v 21 letech pustit přespat u kámošky/še ?

Doplňuji:
matka se prostě o mě bojí že se mě něco stane že mě někdo zabije a nebo tak … ale tak trochu jí na druhou stranu chápu že mě to dělá … se podívejte jaký věci se dnes dějí … ale přehání to už všichni doma

Nejlepší odpověď
www

Ano.
Máma tě zná nejlépe a tudíž ví, proč ten zákaz. Já to nevím. Tedy z jejího hlediska to normální bude zcela určitě.
Názor

Další odpovědi
badisko

bydlis u matky :D jeji dum jeji pravidla …!!!! osamostatni se a mas klid

Awe

mikee.nikee:Dokud žije u matky tak ANO!je to normální.Až bude bydlet sám,živit svojí prdel,a starat se sám o sebe pak už si může dělat co chce.Ale jestliže bydlí u rodičů (matky) bohužel ona má SLOVO.Takže buďto se osamostatni nebo poslouchej

iceT

Pokud se jedná o kámoše a jsi holka,tak se ani nedivím.Pokud se jedná o kámošku a jsi holka,tak se taky nedivím,protože máma nemá jistotu,že nebudete v baráku samy a nepozvete si nějaké týpky.S klukama se ti asi nic nestane,jako že bys přišla o život,to spíš by se nový život mohl za čas narodit a z toho má máma možná větší obavy.

marci1

Dle Vašich předešlých otázek mám tak trochu dojem, že jste důvěřivá a věříte i cizím lidem ( snědší „přátelé“ na FB, kteří Vás zvou na diskotéku ). Možná Vám trochu chybí „opatrnost“ při hledání „kámošek/šů“. Zřejmě proto se Vaše maminka více bojí a nechce Vám dovolit, abyste u nich přespávala.

mikee.nikee

Je normální že ve 21 letech čekáš co ti řekne „máma“ ? Vzpamatuj se, vždyť jsi dospělý.

mosoj

Ne normální to není a byť takovéto kecy nedám v tomto případě je to omezování osobní svobody . Bydlení je jedna věc, osobní svoboda druhá. Máte na ni právo. Rozumná matka v těchto letech varuje, ale nezakazuje.