pizlicka

Je normální, aby psycholog mluvil o sobě?

muj psycholog když prijdu,vysype na me co ho prave naštvalo,trva mu 15minut,nez se uklidni,pak zacne s moji terapií,poté mluvi o sobe,a ja mu nasloucham,po­raim,jakoby si vymenime role,a zakoncime to spolecnymi zážitky a bavime se nad fotkami z jeho soukromi.je to součástí terapie??

Odpovědi
Drap

Proč ne ? Jestli je to součástí terapie nebo ne, musí vědět ten psycholog. Pokud se ti takový způsob nelíbí, nebo i nevyhovuje, navštiv jiného psychologa.

Rokio

Správný psycholog by si své problémy neměl tahat do práce, ale naopak ukázat, že je silný, a proto si myslím, že se tvůj psycholog se nechová moc profesionálně.

dubraro

To je těžké zvenčí posoudit. Však víte, jaký je rozdíl mezi psychologem a jeho pacientem…

zjentek

Počkal bych, kam až to zajde. Třeba se ti to bude líbit a pokud ne, můžeš pak nahlásit znásilnění.

pizlicka

rokio,jasi zase myslim,ze zkousi me reakce,mé myšlení,jestli se zlepšuju,nebo ne.nevím

pizlicka

zjentku,ty lumpe 😁 FAKT,JE ZE UZ KONCIL,MEL PO PRACOVNI DOBE A JAK TY FOTKY HLEDAL,ZEPTAL SE ME,JESTLI SPĚCHAM

zjentek

no vidiš ..psycholog je totiž taky obyčejný člověk a i když se před dívkou tváří, že má vliv na její život, tak sám má často potíže, ale bojí se si o radu říci.
Tohodlenc postavení lehce zneužijí nejen psychosomatici, ale také jiní lékaři, kněží, či učitélé autoškol ;), bacha na to!