Boy 13

Je nejaka podminka, kolik penez musim mit na beznem ucte?

kdyz mam treba bezny ucet v bance nebo studentsky ucet v bance je nejaka podminka, kolik tam musim mit penez? a nebo tam muzu mit treba i 1 milion korun?

Nejlepší odpověď
ivzez

Záleží na podmínkách té které banky.
Podmínky byste měl najít na webech bank.

Další odpovědi
Kepler

Můžeš tam mít, kolik chceš. Pokud máš sjednaný kontokorent, (to když jdeš do mínusu), v každém kalendářním roce musí být alespoň jednou srovnaný. Tak je to aspoň u ČS.

Arne1

Většinou žádná podmínka není. Ale měly by tam být peníze aby se zaplatily případné poplatky (i u účtu zdarma může být něco placené).
A milion ? Mít ho na běžném účtu je blbost pokud nemáš cashflow v odpovídající vý­ši.