Minas

Od kolika milionů je ze mě milionář ?

Nejlepší odpověď
McArthur

V mezinárodním srovnání se počítáš mezi milionáře, pokud máš majete v hodnotě nejméně 1 milionu amerických dolarů, tj. při dnešním kurzu 24,22 CZK za 1 USD téměř 24 a čtvrt milionu českých korun.

Dobrá zpráva je, že se do toho počítá veškerý majetek kromě oblečení, běžného vybavení domácnosti, spotřební elektroniky, běžných aut atd. Takže si spočítej dohromady hotovost, cenné papíry, nemovitosti, luxusní auta, letadla, šperky, cenné kovy a patenty.

Další odpovědi
gecco

Od jednoho…
😉

anonym

Od jednoho,ale když si koupíš rohlík,tak už zas milonář nejsi.

lexx

brzo…už brzo, hyperinflace jede

pizlicka

stačí,kdyz budeš mit našetřen ten milion ALE................ musíš mit stálou práci,stálí příjem,z toho žít a milion mit odložen.