FlAsh_7

Je nějak pořešená situace, pokud v zavirovaném telefonu má někdo dvoufázově zabezpečené bankovnictví?

Ona by ověřovací SMS přišla vlastně do napadnutého zařízení. Je toto obecně nějak pořešeno?

Odpovědi
Hlada

Banky postupně upouštějí od ověřování pomocí SMS a přecházejí na ověřování aplikací. Myslím ale, že pravděpodobnost, že někdo bude mít oba přihlašovací údaje do internetového bankovnictví a ještě nějak odposlechne ověřovací SMS, je zanedbatelná.