Honey

Je něco mezi mít rád a milovat?Mám tě ráda,.....,mi­luji tě

Mít rád a milovat

Nejlepší odpověď
Džuls

Určite, je medzi tým rozdiel. Mne niekedy dávno ešte len kamarát povedal, že ma ,,miluje". Ja mu na to : ,, Aj ja ťa mám rada". A on mi na to povedal, že -mám rád, ľúbim ťa- a milujem ťa – je niečo rozdielné. Dlho som to nechápala. No ja, napríklad, milujem aj čokoládu. Tak neviem 🙂

Další odpovědi
venkovan

Buřty s cibulí a octem mužeme mít rádi i je milovat.
je to víc o srdci a o použití výrazu pro určitou situaci.
Olomoucké syrečky mám rád, ale miluji je s cibulkou, měkkým chlebem a dobrým pivkem.

ingi

Podle mě je milovat více než mít rád. JAko je třeba dobrý-skvělí, pěkný-krásný

žolik

Je mezi tím hodně mít rád někoho,mít rád jídlo,milovat jídlo,milovat koláče,milovat ženu,mam rád školu,je to všechno stejné,není rozdíl,milovat,mít rad.

Zdroj: žolík

Alesh

No, napadá mě akorát: „Mám Tě MOC rád/a“.

Fun1k

Myslím, že pokud to člověk myslí upřímně, může to říci jakkoliv.