Je následování zavazující?

Jeden si mne dal do následování, je zavazující být pravdivý nebo si sem tam udělat v odpovědi srandu.

Nejlepší odpověď
manon

Protože mi ještě nikdo nevysvětlil, co znamená a k čemu mne zavazuje následování, zatím se tím nezavazuji k ničemu. A řídím se dál svým IQ, zdravým rozumem a citem. No a tím, čím se na mne podepsalo vzdělání a výchova.

Další odpovědi
david22

Asi jo, je to určitá zodpovědnost.

Též zápasím se svojí tendencí odpovídat ironicky, někdy až cynicky. U třech otázek odpovím vážně, u čtvrté se neudržím a řeknu trefně blbost. Hlavně, pokud se otázka k tomu nabízí.
Někteří náctiletí dávají obzvlášť naivní otázky, to pak ani nejde jinak.

Znáš rčení: na blbou otázku, blbá .....

anonym

já si myslím, že odpověď může být napsána vtipně, proč ne, ale každý by se měl držet toho, že prostě ODPOVÍ NA DANOU OTÁZKU, není nutné napsat odpověď o dvou slovech a zbytek svoje přechytralé poznámky, mě to leze na nervy, no jasně, na nesmysl o prdech se odpovídá nesmyslem taky 😁, ale jinak tak, jak myslím, že by se mělo – Příklad-Myslíte si, že červená barva je hezká?
odpověď – Ano, myslím, že je hezká..... nebo- ne,nemyslím si,že červená je hezká.
Rozhodně by to nemělo být takhle: Tato otázka tady byla už mnohokrát, podívej se sama, pokud teda umíš číst a neunaví tě to, ale záleží na inteligenci jedince,že?.....tak to se mi zdá daleko vulgárnější a urážlivější,než nějaký prdlý prdy, ptám se teda, jak si to může někdo vůbec dovolit?

anonym

Ahoj, Česílko.
Od Tebe bych takovou otázku nečekala. Odpovídám Ti zcela vážně, že následování je pro Tebe zavazující, protože někdo Ti svým následovnictvím zřejmě projevil důvěru.
Odepisovat bys měl podle toho, jak jsi zvyklý pracovat se svými odpověďmi (pravděpodobně to byl styl Tvých odpovědí, co někoho přiměl k následování).
Takže pokud přijmeš mou radu, nic na svém stylu „práce“ neměň a zůstávej i nadále sám sebou.
Humor není v rozporu se zdějšími pravidly a vážnost případného dotazu dokážeš určitě rozeznat.

anonym

SMV, nějak si mi utekla s odpovědí jde mi o to, jestli je zavazující být pravdivý, protože ty osoby jdou za tebou a asi předpokládají nějaké zajímavosti, odpovědi, odkazy.

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.