Avatar uživatele
anonym

Je následování zavazující?

Jeden si mne dal do následování, je zavazující být pravdivý nebo si sem tam udělat v odpovědi srandu.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? manon, aramah, bolak, anonym, david22 před 4269 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
manon

Odpoveď byla označena jako užitečná

Protože mi ještě nikdo nevysvětlil, co znamená a k čemu mne zavazuje následování, zatím se tím nezavazuji k ničemu. A řídím se dál svým IQ, zdravým rozumem a citem. No a tím, čím se na mne podepsalo vzdělání a výchova.

2 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?anonym, anonym Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
david22

Asi jo, je to určitá zodpovědnost.

Též zápasím se svojí tendencí odpovídat ironicky, někdy až cynicky. U třech otázek odpovím vážně, u čtvrté se neudržím a řeknu trefně blbost. Hlavně, pokud se otázka k tomu nabízí.
Někteří náctiletí dávají obzvlášť naivní otázky, to pak ani nejde jinak.

Znáš rčení: na blbou otázku, blbá .....

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

já si myslím, že odpověď může být napsána vtipně, proč ne, ale každý by se měl držet toho, že prostě ODPOVÍ NA DANOU OTÁZKU, není nutné napsat odpověď o dvou slovech a zbytek svoje přechytralé poznámky, mě to leze na nervy, no jasně, na nesmysl o prdech se odpovídá nesmyslem taky 😁, ale jinak tak, jak myslím, že by se mělo – Příklad-Myslíte si, že červená barva je hezká?
odpověď – Ano, myslím, že je hezká..... nebo- ne,nemyslím si,že červená je hezká.
Rozhodně by to nemělo být takhle: Tato otázka tady byla už mnohokrát, podívej se sama, pokud teda umíš číst a neunaví tě to, ale záleží na inteligenci jedince,že?.....tak to se mi zdá daleko vulgárnější a urážlivější,než nějaký prdlý prdy, ptám se teda, jak si to může někdo vůbec dovolit?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Ahoj, Česílko.
Od Tebe bych takovou otázku nečekala. Odpovídám Ti zcela vážně, že následování je pro Tebe zavazující, protože někdo Ti svým následovnictvím zřejmě projevil důvěru.
Odepisovat bys měl podle toho, jak jsi zvyklý pracovat se svými odpověďmi (pravděpodobně to byl styl Tvých odpovědí, co někoho přiměl k následování).
Takže pokud přijmeš mou radu, nic na svém stylu „práce“ neměň a zůstávej i nadále sám sebou.
Humor není v rozporu se zdějšími pravidly a vážnost případného dotazu dokážeš určitě rozeznat.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

SMV, nějak si mi utekla s odpovědí jde mi o to, jestli je zavazující být pravdivý, protože ty osoby jdou za tebou a asi předpokládají nějaké zajímavosti, odpovědi, odkazy.

před 4269 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

před 4269 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek