Koralek

Je naše planeta vážně plochá?

Zajímají mne argumenty lidí, kteří si myslí, že ano. Respektive co vás vede k tomuto názoru? Jelikož mne osobě to nedá žádný smysl.

Odpovědi
Edison

UTFG!!! Na to máš na netu spousty stránek se spoustama argumentů!!! Tohle je seriózní server, takže sem ani nebudu dávat link, kterej tu mimochodem je!!!

Kepler

Naše planeta je jen tak plochá, jak jen koule může být. Argumenty lidí, co si to nemyslí, mě nezajímají, protože jejich mysl je taky plochá. Vždycky, když se objeví nějaký fakt, najdou se lidé, kteří se jej snaží zpochybnit.

Arne1

Kdyby byla plochá, tak by podle mne nemohla být dutá !

Palpatine

Obě strany lžou. Naše planeta Země není ani plochá, ani koule. Je to geoid. I když je pravda, že pokud se podíváte na tvar geoidu, tak rozhodně připomíná spíše kouli než placku.

JáJsemKarel!

Co takhle kompromis?

Je to placka slepená do tvaru geoidu. S tímhle budou obě strany spokojené.