Je na Zemi použitá lidská existence jako biologická zbraň?

Když se možná mimozemšťanům nebo silám podařilo vymýtit ze světa obrovské stvůry, ale nechtělo se jim zabývat se jakýmkoliv maličkým tvorečkem, od žížal až po skot, tak nenasadil na Zemi člověka aby dodělal dílo zkázy? Použitý člověk by to měl mít na starosti. Aby celý svět zůstal planý, bez cvrlikotu, bez šelestu. Čistý, sterilizovaný svět. Hodil někdo na zem granát s lidstvem aby ho vyčistil? Štítí se někdo zvířat, která by měla být zničena, má někdo hrůzu z havěti které by mělo být zašlápnuto? Proč bych měl mou Zemi zničit? A kdybych měl a vzpříčil se tomu; není to hřích?
Doplňuji:
Nazdar KdoSiOdJinud!!! Ne, fakt mě toto napadlo. Tak se tak nesměj. Co když se vzpříčím poslání na zemi „podrobit zem“ a pak půjdu do pekla za trest že jsem nevyhubil třeba naftou všechno živé v řekách, nezabil všechny zvířata… Copak někdo z náboženských vůdců vidí do palice boha? A kdo je to zač? Němci taky byli jako slepí.

Nejlepší odpověď
KdoSiOdJinud

nemyslím si 😁

//mám rád scify, ale toto je moc 😁
Doplňuji:
czechrapisind: my se známe? :)

Další odpovědi
fcoop

Tedy----promiň,nebo ne,ale buď jsi parádně sjetej,nebo si s tím někam zajdi.
Pospěš si.

MA-SU-KA

A mě fakt napadlo toto… máš opravdu pěkně hnuto…!

led

Nie samotná ľudská existencia ničí Zem, ale schopnosť myslieť. Používanie rozumu oddeľuje človeka od iných živočíchov.
Využitie mozgovej kapacity na rozmýšľanie treba zamerať nie na deštrukčné, ale na pozitívne využívanie možností dané Zemou i okolitým vesmírom.

Potom nebudete mať takéto likvidačné názory ako v tejto otázke.

dudu

Vyjdeme-li ze sumerských bájí a mýtů a budeme uvažovat naprosto pragmaticky, pak člověk byl po genetických manipulacích stvořen jako otrok bohů. Podařilo se to až po několika pokusech a stvořitelé byli mile překvapeni až tak, že lidské tvory začali považovat za svoje děti. Jsou rozhodnuti někdy přilétnout a zkontrolovat jak jejich pokus probíhá. Bude jen na nich /až se dostaví/, kterou variantu zvolí. Zda pokus ukončí a vyčistí „laboratoř Zemi“ od vzorků, nebo svoje děti plácnou po zadečku a dají jim pár užitečných rad do další existence?!

suaeda

Myslím, že máme jiné starosti. A Holywoodu se daří nám hlavu vymývat tak, aby jsme neviděli současné problémy.
Samozřejmě pokud v budoucnu přijde nějaký „nepřítel z vesmíru“ tak se s ním bude muset lidstvo poprat.

anonym

Vždyť jsem tvůj čtenář. Čtu a vybírám si zajímmavé články, co by mě mohlo zajímat. A takové věci čtu. Ale tvé stránky mě byly nabídnuty vyhledáváním, ne odkazem. A to je dobrý, ne?

anonym

A co je pravda? Světový názor? Pravdy v knihách? Dokázal bys tohle téma rozvíjet tak, že bys tohletu domněnku jaksi vložil do knihy třeba sci-fi, to je jedno. A co Piknik u cesty, četl jsi někdy něco zajímavého? Já myslím že tahle forma která vznikla Odpovědí je dobrá. Tak díky. Proč bych měl sledovat zprávy, politiku, krimi, když stačí hledat svoje nápady, sny a zapsat je než je zapomenu? K čemu je všední nezajímavá práce, všední ochablé řeči o tom, že v Lednu bude vše dražší? Potřebuji se ptát na milost u prezidenta? Kouřím Javaanse Jongens, sleduji film a mezitím se spojují nitky souvislostí. To je špatné? Nebo já jsem špatný? Nebo se nenám ptát a říct si; jsem robot a až nebudu moct, tak mě někam dají? Já se tady taky nudím. Práce mě zítra prospěje. Šéf přijde, musíme schovat hrnky na kávu, zapomene na to, že nám zapomněl říct co nemáme dělat a bude voda pod střechou. Proč bych já, Jaros, nemohl položit otázku takovou, která neřeší těžké životní situace, nějaké vězení, sousedy, na to, co zde lidé píší. Když já sám takové otázky neřeším. Už je tady houf stejných lidí kteří neuznávají záporné nebo kladné povahy tázajících? Tak bych se měl vámi nechat vyšetřit. A vy byste řekli; no, takového tu nepotřebujeme. Ale ukaž ruce. No, ty má pěkný, tak ať jde dělat otroka! No ale já otroka dělám. Ale i ten otrok má svoje nápady. Není moucha. Nebo ježek, či myš. http://theta.web­node.cz/tak-promluvil-stary-baab/

anonym

Nebo jsem tak sjetej, že vyřvávám ráno po ulicích? A na Odpovědi.cz chodím zodpovídat se ze svých zločinů Po.ali? Sdělí mě zde snad někdo co se stalo s mým počítačem poslední dobou? Zlobí tak, že se zpomaluje a není v tom žádný virus. Vyřeším to sám. Hledám snad zde seznámení? Já myslím že ne. Koho znám, toho znám. Koho znám, tak chci mít o něm nejlepší mínění. A chci aby měl pořád stejný nick. Anebo jsem úplný blb který rozeznívá hlasivky v lokále až chraptí, jde chcát za roh a přitom telefonuje, nebo hulí trávu? Patřím k těmto lidem? Samozřejmě že se na internetu nudím. Hodně čtu, spoustu z toho co přečtu si nezapamatuji. Ale jsem snad geniálně narozen, abych uměl práva, zákony, odpovědět na všechny otázky? A proč? Nemám zájem na tom, abych dal lidem kus svého času? Kousek sdílení mé hudby kterou prezentuji především pro nečesky hovořící? Necháš mě vyšetřit. Ale k čemu to je prosímtě? Stejně mě nepomůžeš. Leda svému Já. Já jsem chytřejší. Já jsem ti ukázal mou pravdu. Já jsem nad tebou vyzrál. Podívej se na liveleak na blízký východ. V čem už lidé žijí? A žijí vůbec? Věří tomu že žijí? Já věřím že ano. Včera jsem byl po dlouhé době na kole na projížďce. Chtěl jsem si dát točené pivo. Jenže stánek byl ten den otevřený naposledy v tomto roce. Prodávaly jen lahvové z lednice. Když jsem si vypočítavě koupil 2 flašky, lidi si toho všimli a trousili poznámky. Proč to někomu vadí že nakupuji dopředu? A tak dále. Vypadá to jako vtip. Zagůgluj mě, vyhledej na Internetu, to je užitečné. Já mám cestu. Ale je trnitá a drahá. Nejsem schopen pokračovat v zábavě kterou jsem si zvolil. Z výplaty neušetřím posraných 15tisíc na groovebox. Ale i když je situace jaká je, udělám hudbu podle možností. Mimo čtení z Odpovědí je tohle moje obrovská radost. Kdysi jsme s kámošema hráli hardcore, nebo styl Sexpistols. Doma. Sousedky řádily, ale na dveře. To jsme ještě nahrávali na magnetofon. Ale teď hraji pěknou hudbu. http://www.you­tube.com/user/ja­roslorenc#p/u/46/FLN­FcvwBNFk

anonym

Ty vole a víš že mě v něčem inspiruješ? Díky.

  • j-

MA-SU-KA

Tak.. ještě tu „O Budulínkovi“ a hybaj spát.

anonym

Tak to už bylo všechno dopito a musel jsem jít spát i bez Budulínka:)