jirka F

Je na těchto stránkách více duševně zdravých, nebo duševně nemocných uživatelů?

Nebudu tady jmenovat a ukazovat prstem. Ale chci se obecně zeptat, jestli je tady více duševně zdravých, nebo více duševně nemocných.

Nejlepší odpověď
Kepler

Chvilkama mám pocit, že těch duševně nemocných je tady až moc. Neříkám, že převažují.

Další odpovědi
Marty Koller

Ano je já vím i jména. Patříme tam já i ty, ty jsi tenkrát zmínil že máš psychické potíže. Já znám asi tak pět uživatelů.

Rokio

Tak zrovna já patřím mezi ty duševně nemocné a několik dalších uživatelů také, ale na webu Odpovědi.cz převažují ti psychicky zdraví.