semtutajne

Kde jsou všechny normální holky?

Doplňuji:
Mám pocit že už žádné normální nejsou, jen vyčůrané, nebo psychicky nevyrovnané apod.

Nejlepší odpověď
iceT

Kde jsou normální kluci\chlapi?
Normální holky musíš hledat tam kde bys asi nehledal,takže určitě ne v hospodě,na diskotéce…ale někde v jiných sférách kultury a společnosti.Já mám z dřívějška zkušenosti,že klukům se líbí štíhlé a hezké dámy nebo jim jde jen o sex.Ovšemže ale to tak není,jen jsem narazila na špatné exempláře.
Doplňuji:
HugoCharles–tak to se pak ale chlap nesmí divit,že má doma namyšlenou fiflenu s drtinama v hlavě místo mozku,co neumí uvařit,když bude hledět jen na to,jak ženská vypadá zvenku.Ony ty obaly jsou veskrze krásné,ale je co po pěkném obalu,když je uvnitř jen hniloba.Ona taková tlustá jeptiška taky není žádné terno,ale pokud je to baba do nepohody,tak proč ji hned zahazovat.Oni krásní a mladí chlapi taky jednou zestárnou a zfotrovatí,pokud jsou pro ženu oporou,tak na vzhledu zase tak moc nezáleží.A komu ano,tak je jen povrchní hlupák.

Další odpovědi
Děda Louda

Ty už máme doma.

marci1

My jsme přece tady !!!

Lucijej

Tak třeba já jsem tady ;o)
Doplňuji:
huxo, máš černý puntík

Vembl

Otázka je co si představuješ pod pojmem normální. Každý člověk má své kladné stránky a také své stránky záporné. A to neplatí jenom o holkách, ale i o nás chlapech. Každý člověk si k sobě může najít partnera jakého chce, takže ti nezbývá než hledat a přijmout fakt, že k oboustranně prospěšnému vztahu je potřeba notná dávka tolerance a pochopení a taky odpovědnosti a poctivosti.

Drap

Asi je nehledáš na těch pravých místech. Několik jich znám.

lmarg

Vím, co myslíš. Taky mám často pocit, že většina holek jsou mrchy. Ale ne jenom holky, celkově hodně lidí se chová vyčůraně. Proto si myslím, že je nefér to házet jenom na holky, když se kluci taky nechovají super :P. Normální holky existují, jen musíš vědět, kde hledat ;).

badisko

hele tady je jich drtiva vetsina vormalnich…vim max o 2 co nejsou ..takze tady …jenomze nekterym bych uz holby nerikal …;D …

zjentek

žiješ v nemocné společnosti, ve společenství nemocného druhu, koho že to tady vlastně hledáš? ..rozhodně nepřestávej hledat, jsi nadějí pro další generace

M.

Jsme již zadané..

Reezo

Je to dobou a psychologií. Nejlepší je nevěřit nikomu, jen sobě 🙂 Lhaní se v dnešních letech vymiká kontrole. Jinak holky jsou vyvynutější než kluci, tudíž pochopí rychleji manipulace atd… klukovi nezbejvá, než se dostat na stejnou úroveň, jestli chce být šťastný. taky za to můžou různé články, který radí jak by se měli lidé chovat, jak reágovat na věci a tak…

Lorelai

Myslím si to samé o klucích, asi to bude o tom že „nenormální“ chodí na diskotéky a do klubů, tam mě to teda ale opravdu nebaví, a tak trávím čas tím, co mě baví, příroda, hudba, knihy,… Také by mě zajímalo, kde se dá sehnat fajn kluk, který nemyslí pořád na to jedno… Myslím, že tihle normální kluci se pohybují tam, kde se normální holky nepohybují a naopak, to bude asi ten problém :(

Orange

Od září plánuju na tohle téma soukormý výzkum v docela velkém městě. Tak ti pak kdyžak dám vědět :D Základ je jasný, čím víc holek poznáš, tím větší máš šanci. Při nejhorším existuje placený sex, ten je vlastně levnější než ten neplacený :D :D

Adelajzna

Tak např. Já jsem normální holka :DD

olm

vsude tam kde jsou normalni kluci

jotofaktnevi

Právě že není, narazit na fajn normální holku je jak vyhrát v loterii první cenu, neříkám že žádné nejsou, ale je jich tak jedna ze sta. Nejlepší je, že všechny o sobě tvrdí že jsou normální ale až časem člověk zjistí že narazil zase na další vyčůranou, rozcapenou potvoru. Souhlasím s tím že je lepší hledat na vesnici, jenže to jako mám přijet na náves a rozhlásit že hledám ženu, nebo jak si to ty lidi představujou, každý hledá ženu v prostředí ve kterém se pohybuje a většinou je sakra těžký tam něco normálního najít.
Doplňuji:
Asi budeme muset hledat dál na východě, tady už jsou většinou holky zkažený.

honza19hk

asi utekly.

HugoCharles

Stejně jako „slušný komunista“, tak i slovní spojení „normální holka“ je oxymóron. Všechny holky jsou ve své podstatě víceméně stejné, i když tvrdí opak.

iceT: To asi bude tím, že nikdo nechce tlustou jeptišku.

Zdroj: true story

sevos

Všude okolo nás a že jich je.

mosoj

Dej už s tím pokoj a přestaň to posunovat stále dopředu.

Lucijej

Svou odpověď beru zpět, po tomto víkendu se nemůžu považovat za normální :o)

briketka10

já Vám taky děkuji za Vaše
přidělené body, ale stalo se
mi to samé, jako Bohemice :D

Vaše odpověď:

já si normální připadám ty né ??

byla smazána administrátorem z důvodu: Ostatní.
Otázky a odpovědi, které nejsou v souladu s kodexem serveru, nebo neodpovídají zaměření serveru mohou být administrátorem smazány.

Odpovědi.cz

anonym

Já jsem adminovi napsala proč mí to smazal a koukej co mi odepsal:g
Dobrý den,

Vaše odpověď neměla smysluplný obsah, který by byl přínosnou odpovědí pro uživatele.

Admin

anonym

Takže to vidím tak, že patnáct „blbců“, kteří mi udělili bod v té odpovědi našlo smysl a adminovi smysl unikl, tak to smazal.
Chybné, závadné nebo dokonce tazatele poškozující odpovědi jsou v pořádku, protože admin není natolik fundovaný aby závadu objevil, ale u odpovědí v zábavných a chatovacích otázkách, požaduje „smysluplnost“ ! Největší zábava je, že nestačí už kodex a pravidla, máme ještě splňovat smysluplnost a tu určuje admina. 🙂
U této závažné otázky, která je kupodivu stále ve hře, to chápu.

briketka10

to velmi chápu Hahaha :))

anonym

Smáznutá jsi byla ty, já a mosoj, který odpověděl básničkou. V té básničce asi také nebyla splněna smysluplnost, on je ten K.J. Erben nějak pro admina závadný… 🙂

anonym

Marně přemýšlím, jak smysluplně a tak abych vyhověla adminovi odpovědět na otázku, která zkoumá chuť šušní.

briketka10

ajó mosoj ten mi vypadl :(

třeba si ze šušní uvařili guláš :D
radši nehov bude se pak mazat
o sto šest, jako bys to neznala :)

anonym

hele, briketko, úroveň téhle poradny už asi nikdo nezachrání. já to můžu srovnat s jinými podobnými i odbornými poradnami kde se angažuji, ale co se děje tady, to nemá nikde obdobu!

anonym

Děkuji všem za udělené body. 🙂
Vaše odpověď:

Normální holky si myslí to samé. O vás, klucí!

byla smazána administrátorem z důvodu: Ostatní.
Otázky a odpovědi, které nejsou v souladu s kodexem serveru, nebo neodpovídají zaměření serveru mohou být administrátorem smazány.

Odpovědi.czVepište odpověď…

zjentek

Retko: mě zas nejvíc dostalo: „zřejmě máš něco se zrakem“
..co asi bude, až už společnost začne určovat tu normálnost, vyčůranost a psychickou nevyrovnanost očima, dle vizáže ..ježíši ..no neděje už se to?

anonym

Zase jsem Tě dostala!!! A vidíš to, mudrci, ona ta ujetost a nenormálnost většinou zjevná (čili na první pohled zřejmá) je.
Znáš řeč těla a obličeje? Zkoumáš ji snad rentgenem? Asi sotva.

zjentek

jak dostala ..že jsi si svou odpověď o určování povahy pohledem smazala?
..ježíši ,)

ahold

Lorelai, samozřejmě, že kluci (normální i nenormální) myslí na to jedno. Tak už je to přírodou naprogramováno. Teprve potom naskočí mozek a začnou pátrat. A když mají štěstí a vytrvalost – NAJDOU. 😁