Pokročilý

Je možno sehnat dobrého diagnostika ?

Mám vleklé zdravotní problémy ale nikdo neví co mi je. Obvodní lékař si už neví rady, sona nic neukázaly, CT negativni atd... Rád bych se tedy zeptal zda je možné najít dobrého diagnostika, se kterým bych se mohl nějak pobavit, klidně i po emailu.

Děkuji

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Mnoho nemoc pochází od psychiky, někdy nemoci podobné neustálé chřipce se zahrnují pod únavový syndrom, za mnoho mohou různé bakterie které se obtížně zjišťují.
S něčím podobným bojuji přes rok ( ne poprvé v životě - jednou mne něco podobného drželo tři roky).
Výsledky jsou podobné - nic nelze najít, naposledy na soukromém vyšetření v Praze ale našli přetížený organismus a stres. Ale začínám tušit, že s to začíná měnit k lepšímu. Tak nějak samo.

Další odpovědi:

Zlatý

Měla jsem podobný problém, byla jsem na odběrech v několika nemocnicích ,ale na nic se nepřišlo, ale jelikož mé problémy přetrvávaly,po půl roce jsem skončila v laboratoři nemocnice Na Karláku a tam mi odebraly krev snad na všechna vyšetření co existují a nakonec se problém zjistil . Je to již 10 let ale tyto laboratoře tam stále existují je to přímo naproti vchodu do nemocnice na Karláku. Jistě se to dá najít i na netu.

Diskuze k otázce

Zlatý

quentos

napište dr. Housovi :{)>

anonym

Ty jsi blbej:) Fakt. Tos urazil všechny naše lékařské kapacity xD

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1605
Zlatý mosoj 1494
Zlatý marci1 1278
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 715
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 565
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.