zjentek

Je možno dolít menší podíl modré chladicí kapaliny do růžové?

Když je v auťáku růžová a dolije se řekněme půllitr modré.

Nejlepší odpověď
Ametyst

Nemíchala bych to. Chladicí směsi jsou chemicky různé, že bych nějakou reakci po zahřátí neriskovala.

Další odpovědi
elkon

Není to dobrý nápad.

mosoj

Je třeba znát označení chladicí kapaliny. jenom barva nestačí.
Viz: uschovna.zoznam­.sk/D1342689321593-sIhapRXECEcxZwGVaV­HS
Červená G12 se starou modrou G 11 je nemísitelná.

zjentek

Elkon proč jsi smazal původní, když článek z linku je pro můj dotaz ZCELA ZÁSADNÍ! Nedůvěryhodný to snad zdroj? Tyzje expert…

mosoj

uschovna.zoznam­.sk/D1342689321593-sIhapRXECEcxZwGVaV­HS