katja01

Je možné změnit známku ve škole, když už jsou uzavřené známky?

Nejlepší odpověď
mezara

Pokud je už po poradě, tak to už nejde. Pokud porada ještě nebyla, tak učitelé mohou známku ještě přepsat. Aspoň takhle nám to říkají učitelé na základce.

Další odpovědi
anonym

Zcela výjimečně to možné je – záleží na důvodech (a uvážení daného učitele a ředitele školy).

www

Uzavřením známek se již změnit nedají, každý žák měl dost času na změnu ještě předtím.
Pokud snad bude nějaká výjimka existovat, najdeš to ve školním řádu konkrétní školy.

Jantar2

U mého kamaráda se to v Primě (6. třídě Gymplu) povedlo v Němčině tím že naštval učitelku :D

Elen5105

Myslím si, že je s těží. Přeci jen, když učitel známky uzavře a zapíše je do počítače, tak už se to změnit nedá. To by musela nastat nějaká zvláštní okolnost, ale to je jen můj názor.

ivzez

Většinou ne,
musela bys mít hodně vážný důvod.

Oč přesně jde?

annas

Rozhodující je pedagogická rada. Jinak záleží na učiteli, na způsobu zpracování statistiky, výkazů atd.

Učitel musí postupovat podle Klasifikačního řádu, v němž jsou uvedeny podmínky klasifikace.