Rokio

Je možné, že mimozemšťané vědí, kde jsme?

Je to reálné, nebo to není možné?

Nejlepší odpověď
da ny

ano

Ti, kteří jsou tady a kteří nás navštívili, to dobře ví.

Další odpovědi
hard work

ano

Ano, protože mají technologický náskok třeba milion let. Stačí si představit třeba náš dalekohled, který dokáže mapovat blízký vesmír, tak s jejich technologickým náskokem už ho mají dávno celý zmapovaný a ví o všem, co se děje na zemi. Mají nějaká speciální čidla a projekce třeba nevím :D

led

jiná odpověď

1/ To som zvedavá, čo povie vesmírny pirát aliendrone.
2/ Či mimozemšťania vedia konkrétne o pobyte každého človeka nie som si istá, rovnako ako aj či každý koho vidíme (počujeme) v médiách, je ozajstný človek aj keď pri sledovaní správ často mám pocit, akoby redaktori (nemôžem napísať novinári, až takí dobrí nie sú) alebo ich hostia prileteli odkiaľsi z Vesmíru.

paul1

ano

Po dnešních výrocích przidenta Putina si myslím,že je možné úplně všechno.

hapiky

ano

Ví i kdo jsme. Nejhorší je, že znají náš osud. My nevíme ani to, co bude zítra.

Arne1

ano

Když Zemi už několik tisíc let navštěvují tak asi o nás vědí.

GM

ano

Vědí. Vždyť si nás sem zasadili.

Drap

ano

Ano, dávej si bacha, oni ví i co si přímo ty myslíš.

Rocker

ano