Pokročilý

Je možné spát 2hodiny za hodinu? A co tak zvaně"mikro zpánek" To stačí minuta a je po spánku.Myslím,že né každý zpí 7hod

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Potřeba spánku je individuální, závisí na věku a kondici, u dospělého člověka je to kolem 8 hodin denně.
Neuspokojovat dlouhodobě potřebu spánku může být zdraví nebezpečné. Jedním z prvních příznaků je zmatený psaný projev...

Další odpovědi:

Zlatý

Jestli tomu dobre rozumim: vy se ptate, jestli se da vyspat i v polovicnim case a byt stale svezi?

Mate pravdu, ne kazdy spi sedm hodin. Ale obecne je pro telo dulezite, aby spalo pravidelne 7-8 hodin denne. Mikrospanek - neni spanek. Mikrospanek je proste chvilkova nepozornost, kdy vas mozek na chvilku vypne; stava se to vetsinou, kdyz jste hodne unaven. Ale nenahrazuje normalni spanek.

Zlatý

Jak - 2hodiny za hodinu???
Já, jak nespím 8 hodin, tak mi to nestačí.
Na budíka vstávat nemusím a pravidelně se budím po 8 hodinách. Ať jdu spát ve 23 hod nebo ve 2 hod.

Pokročilý

Mikro spánek sem zažil už kolikrát hlavně u televize večer když sem ospalý tak mi náhle spadne hlava a nachvilinku usnu a jinak spím i 12 hod.....ale prý to neni zdravé jenže já sem holt spáč

Pokročilý

Ach tak gramatika...:(.....:D

Diskuze k otázce

Zlatý

quentos

Berušinka: gramatika by ještě s přimhouřením oka šla, zato ten pravopis je katastrofa...

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1609
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1282
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 715
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 566
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.