Nikoloslava

Je možné si ulovit kachnu ve městě?

ptám se pro kamaráda mrk mrk

Nejlepší odpověď
Filip84

Blaho a bratrství, občanko! 😈

Ano, kachnu ve městě je si možné ulovit. Protože město je jenom forma obce, a s ohledem na tu skutečnost, že každý čtvereční palec půdu patří, podle Grundbuchu, pod nějaké katastrální území, tak každý čtvereční palec půdy patří pod nějakou obec, nebo vojenský oujezd. No a pokud máš třeba honitbu, ve které se loví kačky, na katastrálním území obce Hlavní město Praha, tak obec Hlavní město Praha je taky město, eo ipso, budeš lovit kachnu ve městě.

Ovšem má to jednu vadu na kráse: fakanům do hnát palné zbraně nepatří. Vím, strašná věc, ale život není krásný, a náš OSPOD řádí, jako Sonderkommando na huti, když se poškodí nějaké dítě.

Ale nemusíš zoufat, Sicher zbraň seženeš v obci Ciuad Juarez, Estado Libre y Soberano de Chihuahua, Estados Unidos Mexicanos. Ale dopředu napiš na:

H. Ayuntamiento de Juaréz
Unidad Administrativa Benito Juaréz
950 Av. Francisco Villa
Centro
Juaréz, C. P. 32000
Estado Libre y Soberano de Chihuahua
Etáts-Unis mexicains

Telefon: +52 6150690, ale musíš umět hispánsky.

Jo, a jde se tam přes El Paso, TX.

Jo, napiš tam, že si tam přijedeš koupit od mafie kvér, pak tam odjeď, a pak budeme mít od Tebe pokoj, víš co, na věčné časy, amen. 👌😎😎😎

Další odpovědi
zjentek

V pohodě i bobra! 👈👍👌🤪

Savier

Možné to samozřejmě je, legální ovšem ne.

Rokio

Určitě to není povolené.

elkon

Nemusíš se schovávat za trapnou výmluvu. Střílet ve městě je zakázáno. A každý lov má svá pravidla.

Filip84

Don Rokio de la Kaufland y Znojmo, presidente del club de autistas de Czecoslovaquia y patrón de los pasos de peatones y controlador de maquina de cafe y bandido de monedas de los carros: Proč by to nemělo být povolené? Frajerka nepíše, že chce zmordovat kačku takhle před fakanama na rybníčku, nebo, co já vím, v městském parku. Ne, frajerka píše, že „chce si ulovit kachnu ve městě“.

Však proč by si nemohla ulovit kačku ve městě? Když bude, na katastru toho města, honitba s kačkami, kačky jsou vodní pták, takže třeba takhle rybník, ona tomu majiteli té honitby zaplatí podle dohody, jo, tak si může „ulovit kachnu ve městě“.

Takže: kecáš! 🤪🙄😂😂😂

Nikoloslava

jo taky nevadí když půjdu do toho mexika až třeba tak za 3 roky? potřebuju se ještě naučit hispansky

Filip84

Nikola: Proč by to mělo vadit? Jestli do tý doby přežiješ, nám to může být jinak u řiti, jako! 🤷‍♀️👌😅

Nikoloslava

děkuji za obranu ty seš úplně Bobík (⁠⌐⁠■⁠-⁠■⁠)😳