zjentek

Je možné provést geometrii zadní nápravy u vozu Mazda 2, rok výroby 2004?

Moc nerozumím tomu uchycení, zda je „napevno“ či jak, nemohu to nikde zjistit. Jde o Mazdu 2, rok výroby 2004.

Ad Kelt>>>to je sice pěkná rada, ovšem oni bohužel lžou. To aby za pomoc získali o 200 kč více, za geometrii zadní nápravy, která neexistuje. No, vlastně už jsem to zkusil ve třech garážích/opravnách. Oni „neví“, dokud vůz beodstavíš právě u nich a servisman ho nemá na zvedáku. Do té doby oni neví, jestli GZN je/není možná. Jako fakt. Prostě, je taková doba, je to legální a není to podvod, nevědět, takže zpravidla zalžou všichni- prostě všichni to na člověka zkusí a neznalý to zaplatí. Tu geometrii, která třeba nejde udělat. protože se to dá okecat, i když na skutečnosti pozdě, ale přece, přijdeš. Třeba- my jsme se snažili, zkusili jsme to a proto vám účtujeme čas. Abyste se pro dvě stovky neposmolil (klasika v ČR- tam všichni živnostníci mají dost). Opakuji, tokoví jsou dnes všichni lidé, národy, společnost, napříč pro-západem. Protože JE TAKOVÁ DOBA. Můžu nastražit past na zákazníka, tak ji tedy nastražím. A co, že se tváří jako podvod a vlastně customera podvedu. Není to podvod. Vážně je to legální a vlastně na tomto principu stojí celý náš svět, takže ne, nezajdu a nezeptám se. Zajdu a řeknu, striktně, co chci a potřebuji. Pak mne páni velkomožní podnikaví a podnikající neokradou, jako poslední špínu, bez důstojnosti. A abych věděl, striktně, co chci a potřebuji, tak na to potřebuji vědomosti. Přece musíš vědět že tyto principy platí a fungují. Hrbíš v Čechách coby Čech hřbet, že něco potřebuješ? No tak tady máš, hřbete, já, pán velkomožný, podnikavý a podnikající, si na tobě vydělám, aby moje děcka měly co do huby a abych mohl být ve společnosti suverénní suverén. Tak třeba u lékaře, pro ilustraci: Nevíš, neznáš, nezajímáš se? No tak dostaneš něco drahého na předpis. Hotovo, vybavené. A že jsou ty ordinace polo-soukromé, tady u nás, v matičce ČR…, nemusím asi rozvádět. Ale děkuji ti za snahu. Třeba mně tady někdo poradí, v kategorii automobily- opravy a údržba. Někdo, kdo dá tomuto serveru/webu jeho význam. Dělej dál, co tě živí. Jednoduché, vybavené 🤷‍♂️🤷‍♂️🤷‍♂️

Odpovědi
Kelt

Tak s tím zajdi do servisu, tam jsou na to odborníci, kteří mají zkušenosti a vybavení. Někdo učí, někdo řídí stát, někdo opravuje auta atd. Přece nepůjdeš seřídit brzdy na autě k pekaři.

zjentek

Elkon tady palcuje protože je líný a chce z lidí tahat peníze za hovno. Proto tady palcuje vše, co nemá myšlenku, motiv, hodnotu a nic hlubšího neříká.