Je mozne mit pri konzumaci alkoholu halucinace?

Vcera,od vecera jsem byl na jedny akci.Mel jsem jenom alkohol.Bylo to od pul sedme vecer do pul devate rano.Spal jsem mezi tim asi tak jenom dve hodiny.prisel jsem domu a motala se mi hlava to je normalni ale lehl jsem si na postel k notebooku uz jsem vpohode akorad jsem od vcera nic nejedl.ale nejhorsi je ze kdyz pokazdy zavru oci tak jakoby „jsem na te akci a slysim hlasy tech lidi“.Je to alkoholem jako kocovina treba jeste kdyz jsem nespal a nejedl?(uz v patek na sobotu jsem naspal asi jenom 5hod.Nebo mi mohl nekdo neco dat do piti?..Dekuji za odpovedi

Nejlepší odpověď
dudu

Derilium tremens – týká se alkoholiků, což zdá se není Váš případ, ale pro jistotu přikládám popis příznaků:
Průběh je individuální, předchází mu predelirantní stav charakterizovaný pocením, nevolností, zrychlenou srdeční činností, nespavostí.
Pokud se nezasáhne včas, dochází k přechodu do deliria. Během deliria pacient mohutně halucinuje – může vidět různá malá zvířata (tzv. mikrozoopsie), často vykonává zažité, zautomatizované pohyby (např. řidiči z povolání řídí auto). Dostavuje se hrubý tremor (třes). V čase a prostoru je nepřesně orientován či vůbec neorientován, výrazná je porucha bezprostřední paměti a porucha konsolidace paměťových stop (tj. není schopen si zapamatovat nové údaje a události). Dochází k poruchám psychomotoriky – pacient je zvýšeně aktivní, neklidný, agresivní či naopak zcela klidný, utlumený. Toto se může celkem rychle měnit.
Nastávají poruchy emocí – může být nadnesená nálada, euforie či naopak úzkost či agrese. Mohou být přítomné bludy – např. pacient může být přesvědčen, že mu ostatní usilují o život. Může se objevit epileptický záchvat – křeče.
Zdroj: Wikipedie

Další odpovědi
žolik

To je akorát kocovina je dobré se pořádně vyspat,a bude fajn.

Zdroj: žolík

Tropical

Dekuji,takovou kocovinu jsem jeste nemel,no taky jsem ted toho vypil nejvic za cely zivot,mate jeste nejake rady jak to urychlit?Treba nejakym jidlem,cajem nebo tak neco?..jinak jsem vpohode akorat kdyz se zvednu tak se motam a tohle no.ale to nebylo nekde mimo bylo to soukroma akce na poli.

Andělé

To slyším poprvé,ale vypadá to,že Vám někdo nalil něco do pití.Na to si je dát třeba pozor,ale to se lehce řekne,když se člověk dobře baví,nenapadne ho si stále hlídat sklenku.Dojdete na záchod a průser je hned..
No,zbývá počkat,až to vyprchá a nejlepší asi bude,když se pořádně najíte a půjdete se vyspat.Výborný je kuřecí vývar 🙂