Rokio

Je možné mít mozek v pořádku, ale zároveň prodělat vážné poškození mozku?

V pubertě jsem vysadil všechny prášky, abych mohl jít zdarma darovat krev, a to pro pomoc druhým lidem, dobrý pocit a medaili. Přestal jsem brát nejen psychofarmaka, ale i léky na léčbu fyzického onemocnění. Asi tři poté došlo u mě ke středně těžkému poškození mozku. Prodělal jsem delírium tremens.

Myslíte si, že je to na psychinu? Nikoho jsem poté neohrožoval. Nebyl jsem nebezpečný sobě a nepáchal jsem trestnou činnost, takže jsem nebyl nebezpečný ani okolí. Z toho plyne, že mě nikdo neměl co posílat do cvokárny.

V psychiatrické léčebně jsem nikdy nebyl.

Dále jsem absolvoval několika hodinový IQ test od klinického psychologa (několik měsíců po deliriu) a vyšlo mi IQ 97 bodů. O něco později jsem dal maturitu s průměrnými známkami. Dokázal jsem, že dobře umím účetnictví.

Po maturitě jsem měl na učilišti v prvním pololetí samé jedničky a čtyři pochvaly.

Z toho plyne, že je možné způsobit si poškození mozku a mít pak mozek v OK stavu.

Odpovědi
zjentek

V dětství jsem měl dva úrazy kdy jsem se praštil do hlavy tak, až se mně zajiskřilo. prodělal jsem cosi, o čem jsem nikomu neřekl, takže nemohu vědět, co že to bylo. Bylo to strašné. Nicméně dožil jsem se požehnaného věku, aniž bych společnosti způsobil újmu (opak byl a je pravdou). Takže je to možné, i když… Cítím, že pro pocit plného zdraví by bylo dobré se společností spravedlivě zúčtovat. Cítím jakous takous potřebu. Asi abych do očistce nešel ponížený tedy nebyl tam za debila. Na druhou stranu, vězení mě moc neláká, takže s tou nápravou křivd společnosti to moc nevidím. Opatruj se 🤪

cappuccino

Rokio, precti si to po sobe!Ty jsi prestal brat psychofarmaka, pak jsi prodelal delrium tremens ale pritom tvrdis, ze jsi nebyl nebezpecny sam sobe! Opravdu nebyl? Zamysli se. A kde byli tvi rodice, ze ti dovolili vynechat prasky?
Porad se tady ohanis svym vysokym IQ a svoji maturitou, pochvalami.
Vsiml sis, ze nikdo jiny se na tomto webu svym vzdelanim ani vysokym IQ nechlubi? Proc asi? Protoze normalni clovek to nema zapotrebi!! Naopak: cim vyssi IQ, tim skromnejsi byva clovek (i kdyz existuji vyjimky).
Proc to delas zrovna ty? Proto, ze mas hlavu uplne v poradku??!!
Uvedom si, ze tady neni zadny psychiatr. My te lecit ani posuzovat nemuzeme a nebudeme. Tohle si vsechno muzes vyjasnit u lekare!! Ten je vystudovany odbornik.