Všeználek

Je možné dát do Tabletu SIM kartu ?

Když už bych jí tam šlo dát šel by mi internet když mám internet v mobilu?

Jestli je to možné tak napsat odkaz na nějáký tablet.
Doplňuji:
Takže tedy musí mít tablet 3G modul? Bratranec má tablet a má tam i takové místo na SIMku ale prostě mu to nejde.Má tablet nějaký kolem 2 000 Kč a pry to není 3G ale prostě tam má to místo na SIM. Takže doporučujete drahý tablet?

Babička si chce kupovat tablet nebo net/notebook ale její požadavek je 3G protože si chce pořídit internet v mobiu a chce si tam vložit tu SIMku.

Děkuji za odpověď :)

Nejlepší odpověď
Damiana

Ano, jde to. Za sebe doporučuji iPad2.
Doplňuji:
Já myslím, že ano. Já mám 3G/Wi-Fi a šlape. Osobně myslím, źe je radno investovat do pořádného přístroje, já jsem spokojená. Netbook už ani neotevřu.