Je možné, aby na těchto stránkách byl v módě " stalking " ?

Obdržel jsem email, ve kterém byl dokument Dubl-profils . Kdo si dal tu práci s tím, že sbírá info o uživatelích odpovedi.cz ?
Doplňuji:
Komusi z odpovídajících na vloženou otázku nevěřím!

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Ano, je to možné. Pro některé jedince je to zřejmě hlavní náplní .

Další odpovědi:

Zlatý

Na tejto stránke je viac "módnych smerov"
1 - ten o ktorom píšete je stará známa móda závisti, hľadania drievka v očiach iného a nevšímanie si brvna v oku vlastnom.
2 - móda skrytého MUDr.Chocholouška, pozorného slediča, zberateľa a psychiatra - záujem o informácie, ktoré okrem bežných otázok a odpovedí "nevedomky" aj naozaj "bezelstně" užívatelia prezradia o sebe.
3 - móda Júlia Cézara - Rozdel a panuj - rozoštvaním iných medzi sebou a s podporou verných sprievodcov udržiavať neustále napätie, odklonenie pohľadu iným smerom a ticho, záškodnícky, sa smiať z úzadia
Žiaľ práve tieto módne smery kazia meno tejto stránky, aj keď na druhej strane získavajú kliknutia na tejto stránke a Čo Klik, to peniažtek.

Môj názor:
prestaňme sa hrať na Žaby a Myši a venujme sa hlavnej činnosti, tak ako Polícia ČR má na dverách áut "Pomáhat a chránit" majme aj my na obrazovkách heslo "Pomáhať a radiť".

Zlatý

řešili jsme to tady
http://www.odpovedi.cz/…
Doplňuji:
ano , buď v klidu -dobře vím o čem je řeč ,obdržela jsem to také- nevím ale ,čím jsem si to zasloužila

A není to jedno? Několikanásobné profily nebo nově založené po BANu? Stalking
má přesná kritéria a ty se místní anonymní komunikty netýkají.
Doplňuji:
Věřit na vloženou otázku? Opět doplnění otázky, jak bývá stále častějším zvykem,
ale doplnění spíše diskuzní, navíc matoucí. Proč se na Odpovědích stále někdo snaží
štvát lidi proti sobě? Byl nějaký čas klid a už to zase někomu vadí?

Stříbrný

vy? :))

Diskuze k otázce

Zlatý

hanulka11

To už je je na tobě ,komu věříš a komu ne .

Zlatý

Sůwa

Dík za tuto otázku, některé příspěvky z té původní jsem ani neznala. Hned jsem si udělala ScreenShot té odpovědi, kde se píše o zákonem chráněných informacích v soukromém mailu. Když to přiřadím k jednomu staršímu mailu a k dalšímu ScrenShotu, kde jsou právě uvedeny info získané soukromou cestou ( patřičně upravené ), je to už pomalu na žalobu :-)
P.S. Já totiž mám nick začínající na "S" :-DDD

anonym

Teda huxa! Takový fór jsem letos ještě neslyšel! Dobrýýýý. :-))

anonym

Hanulka11, přečti si i podotázku!

Zajímavé otázky v kategorii Právo a zákony

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Právo a zákony

Zlatý Drap 1814
Zlatý standa 1247
Stříbrný ivzez 668
Zlatý mosoj 658
Zlatý gecco 480
Zlatý led 453
Zlatý zzzzz 450
Zlatý Michal Kole 436
Zlatý marci1 389
Zlatý arygnoc 385

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.