Je Miloš Zeman tak důležitej pro naši vlast?

Osobně bych tady měl někoho jiného.
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=M6ra4Ti5l7w

Nejlepší odpověď
lukas.zmizik

Co s ním pořád máte? Pamatuji si, jak každý hrozně chtěl přímou volbu prezidenta. Tak si národ jednoho zvolil. Přímou volbou. Jaký národ, takový prezident. A jestli tu pak brečí 90% těch, co volili Zemana, pak by měli zvážit, zda by se neměli vzdát svého volebního práva.

Další odpovědi
Funna

ne, není…nejlepší je konstituční monarchie s osvíceným a moudrým monarchou v čele (a tím nemyslím Karla), protože demokracie se v tomto státě neosvědčila…většina politiků krade, kde může…
Zeman byl zvolen v přímé volbě, tak se s tím už smiř…a napsat slaboduchou parodující písničku není zase takové umění…dneska je to na Zemana, příště to bude na někoho jiného…vždycky se najde spousta lidí, kterým se jakýkoliv prezident nebude líbit…

dědapetr

Ano je důležitý,je to hlava státu zvolená přímou volbou.Tak respektuji většinu.

lexx

jestli je důležitej nevím ale nahraditelný nejspíš zakrátko bude…ale kým ?