je mi 13 jdu ke gynekologovi a měla jsem už sex. co bude doktor dělat až to pozná? co kdybych náhodou byla těhotná?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Děvče zlaté, a co by s tím měl dělat doktor? Ten si s Tebou asi neužíval. Starost bys měla mít Ty, jestli nejsi třeba těhotná, když si ve 13 užíváš nechráněný sex.
Doktor Tě vyšetří, udělá z toho nějaký závěr, který Ti sdělí (nebo mamince, pokud s Tebou půjde). Kdybys byla těhotná, tak to budeš muset s rodiči nějak řešit.

Další odpovědi:

Zlatý

mamička má 26?

tak sa jej opýtaj.

inak si myslím, že doktorovi je to fuk, pokiaľ nie ste tehotná.
mala by ste si zistiť, ako sa NESTAŤ tehotnou (najlepšie je sa sexu venovať rozhodne neskôr - tak o 3 až viac rokov najmenej).

Pokročilý

Asi to bude lékařské tajemství.

Musíš to svést na Romy že tě přepadli a je to vyřešené.

Zlatý

Já se obávám, že asi budeš předvolána na Policii, protože se asi bude jednat o nějaké znásilnění, sexuální nátlak či něco podobného.

Smí se od 15.

Pokročilý

Holky, když už postrádáte zodpovědnost, mějte aspoň trochu hrdosti. Odse*** to rodiče, ty se nebudeš schopná o dítě postarat ani psychicky ani finančně.

každý doktor je jiný
jednoznačně se to říct nedá
Teoreticky dá ale nemusela by to být pravda tak ti nechci lhát

Pokročilý

Tak teoreticky se panny nevyšetřujou přímo, ale skrz konečník, takže třeba to ani nepozná(nejsem doktor, nevim, jestli je to až tak cítit, jestli je tam blanka navíc:-)). Zapírej a zatloukej...a příště nebuď tak pitomá a počkej si pár let. Jsi ještě dítě.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1609
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1282
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 715
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 566
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.