amelie95

Kdy ke gynekologovi?

Kdy se musí povině ke gynekologovi a co všechno provádí?-jak to chodí?

Nejlepší odpověď
WeeBear

Povinné je to až s nástupem do práce, pokud ještě je povinná gynekologická prohlídka (mám ten dojem, že ano), ale obvykle se chodí při zahájení sexuálního života. Není to věkově omezeno.

Pokud Tě zajímá gynekologické vyšetření do detailů, otevři si odkaz, který máš ve spodní části mé odpovědi.

Zdroj: http://www.gy­nekologickeor­dinace.cz/gyne­kologicke-vysetreni-video