hapiky

Je logické spojení? Tele se otelilo, kotě se okotilo, a žralok se ožral?

Nejlepší odpověď
Lamalam

Logické to není, protože tele se neotelilo a kotě se neokotilo. Otelila se kráva, okotila kočka.

Další odpovědi
Kepler

Asi tak jako kontinent se dopustil inkontinence, mysl nesmyslu a osel založil Oslo.

marci1

Jo a had se ohadil, koza se okozila, husa se ohusila, králík se okrálil … 🙂

ivzez

Nikoliv, je to nesmyslné (přesněji hloupé) spojení.