Boy 13

Je lepsi pouzivat cas ze site?

Mam telefon Samsung a tam je moznost pouzivat automaticky cas ze site, nebo ho nastavot rucne. Co je lepsi? Je cas ze site presny na vteriny? Nerad bych, abych nekdy kvuli casu ze site zaspal…

Odpovědi
aliendrone

ROZHODNĚ ANO!! A to z mnoha dobrých důvodů, nemá smysl je rozepisovat. :)

Mc Merkurion

… jeden důvod bych měl >>> proč se s tim párat ručně, když to může jít samo? …