Maggie.b

Je kult Wicca dobrý (HODNÝ)?

Nejlepší odpověď
barnajka

Kult Wicca sice je jakýmsi moderním čarodějnictvím, ale ne každá čarodějnice musí škodit :)
Zkus si přečíst článek, na který ti posílám odkaz. Pak bys měla znát odpověď na svou otázku :)
Ten hlavní kousek ti zkopíruju, ale abys pochopila filozofii Wicca líp, přelouskej ten článek celý. Neboj, čte se dobře 😉

„Když říkáme, že Wicca je čarodějnictvím, máme na mysli zejména praxi přírodní magie. Tato bývá orientována vždy pozitivním způsobem tak, aby nebylo nikomu ublíženo a výsledek práce byl maximálně prospěšný. Wicca se v magické práci obvykle soustředí na léčení, věštbu, odstraňování různých problémů, řešení aktuálních životních potíží a podobně. Takřka veškerá magie se orientuje na praktické využití, zlepšení života, dosažení pozitivních životních cílů a nezřídka i na rozvoj osobnosti.“

Zdroj: http://www.wic­ca.cz/wicca/wic­ca.htm