dankokat

Je ještě nějaká jiná stránka na videohovory atd. jako je Skype,ICQ a Facebook?

Odpovědi
Bedy

Stránka přímo ne, ale umí je Windows Live Messenger.

cochee

Kromě Live Messengeru, který ale již brzy končí, neboť bude pohlcen Skypem, umí videohovory například GTalk neboli Google Talk (chat přes prostředí GMailu), dále messenger klient QIP svým vlastním protokolem na bázi jabberu a jistě i další a kromě toho přímo webkamery bývají vybaveny softwarem pro videopřenos, nejspíš ale pouze mezi kamerami stejné značky.