Rokio

Je hřích chovat se neekologicky?

Co myslíte? Myslíte si, že to je hřích? Kladné chování to rozhodně není.

Nejlepší odpověď
quentos

Jistě. Porušujeme minimálně přikázání „nezabiješ“. Neekologickým chováním vybíjíme mnohé živočišné a rostlinné druhy.

Další odpovědi
Šidlo

áno, ničiť prírodu rastliny a zvieratá je hriech – lebo ničíte Boží dar

zaviedol to sv. František z Assisi – ten je patrón ochrany zvierat a prírody

ale ja poznám len katolícky pohľad – iní kresťania to môžu mať voľnejšie/prís­nejšie

Kura

Ne, po mě potopa.

🙂

Pro matku přírodu jsme tady jen pár okamžiků a během pár okamžiků se nás taky může klidně zbavit.

Pokud se nezbavíme sami sebe navzájem, jak nám to neustále předvádí světový policajt číslo 1, kterému by se to velice zamlouvalo.