Rokio

Je hodnotnější vysoká škola života, nebo moje OA?

Mám vystudovanou střední odbornou školu, obor Obchodní akademie. Je to více než vysoká škola života? Co myslíte?

Nejlepší odpověď
cappuccino

jiný názor

Nekterym lidem ani maturita na OA nepomuze!!

Další odpovědi
Drap

jiný názor

Myslím že tvoje OA neni vic než jakákoli škola. Nevím přesně proč, ale o jejich kvalitách mám jisté pochybnosti.

Tonda Káňa

jiný názor

Otázka, jak moc tě život potrápil. Pokud vůbec, tak VŠŽ nemáš. A to je pak špatně a tvá OA je pak malicherná. Ale třeba se mýlím. Nicméně si myslím, že OA tě stejně moc do praxe nanaučí… (můj názor). Můžeš klidně oponovat v komentářích…

Filip84

jiný názor

Komu není shůry dáno, v apatice nekoupí. 🙄

Tobě dáno není.

Celý příběh.

Rokio

Tonda Káňá:

OA mi poskytla takovou odbornost:

  1. ekonomické znalosti
  2. základy práva
  3. něco ze zbožíznalství
  4. rychlé a správné psaní na klávesnici
  5. práce s PC (informatika)