Moneec:*

Je hodně divné mít mladšího kluka?

Je mi 15 let. A je hodně divné, když mému klukovi je 12 let? Sám o sobě se chová starší. Je vyspělejší než ostatní kluci v jeho věku a hodně si rozumíme. Ale přece jen děcka v 12 letech milujou trošku jinak než ty v 15. A pak se to mění ještě s vyšším věkem. A tak se ptám, jaký na to máte názor?

Doplńuji: Tak teda zrovna na sex jsem ani nepomyslela ;) A ani nepomyslím to mi je jasný. Schválně si problémy dělat nebudu. na to snad mám ještě rum než některý holčiny v mém věku co spali s celou ulicí :)

Nejlepší odpověď
zzzlatokopka

Divné je ptát se, zda je to divné:-)

Člověk má žít podle sebe, ne podle toho, co si myslí ostatní:-)

Další odpovědi
gecco

Divné…
Divné je, že si ve svých 15 rozumíš s dvanáctiletým klukem…___
Ale co – akorát bacha na sex, on je pod zákonem (a ještě chvíli bude)…
😉

Awe

marci1

Přiznám se, že mi to připadá zvláštní. Kamarádit se s ním rozhodně můžeš. Jinak raději doporučuji počkat, až budeš mít minimálně 18 let.

Souhlas…Teď je to divné, počkej do 18 a pak si najdi 12 letého kluka :)

Promiň,ale tohle mě hned napadlo po přečtení tvé odpovědi

iceT

Ty děcka taky v dospělosti milujou jinak než jako dospělí…

skoro všichni mí partneři byli ode mne mladší,většinou tak o 3 roky,poslední partner je taky o 3 roky mladší.

ivzez

V tvém a jeho věku ano.

marci1

Přiznám se, že mi to připadá zvláštní. Kamarádit se s ním rozhodně můžeš. Jinak raději doporučuji počkat, až budeš mít minimálně 18 let.
Doplňuji:
Samozřejmě tím myslím, že až bude mít 18 let, pak její kluk bude mít 15. 🙂

anonym

Mě to přijde úplně normální,kamarádit můžeš třeba s o 5let mladším klukem ,to vůbec nevadí,hlavně,že si rozumíte.
Na věku nezáleží,své potřeby něhy si nechte o trošku déle.
Hlavně at vám to vydrží.

zelí

„Děcka ve 12 milují jinak než v 15.“
No nejsem si tak úplně jistý.

lota

Ne, není hlavně že si rozumíte a těší vás společnost toho druhého. Je důležité mít vedle sebe člověka se kterým je ti krásně, pak je všechno krásné:-)