kurec

Je dobrý nápad začít podnikat jako OSVČ v autodopravě, když je mi pod 25 let?

Mám počkat až do 30, kdy budu v realitě vědět, co to je zodpovědnost?

Odpovědi
Disraeli

Očividně ne, když se musíš ptát. Raději ani po té 30.
Podnikat můžeš od 18, klidně i v nějaké autodopravě… Ale nesmíš být jouda. Sám uznáváš, že si nezodpovědný (přes 20, do 25… Není to o věku, dospělý jsi. Co se změní za těch pár let do 30?).
Když nevíš ani tohle a chceš za sebe nechat rozhodovat jiné lidi, navíc cizí s internetu, nechci vidět, jak bys podnikal.