Littl3

Je dobrý dárek 201 růží k narozeninám ? :) ‚Pro holku‘

Jedná se o mojí přítelkyni :)
Doplňuji:
Pardon 101 růží… :)

Nejlepší odpověď
pokazdejinak

bude to ale strašně velká a těžká kytice (ale fakt strašně) – co s ní pak? odneseš (nebo spíš odvláčíš) jí to pak domů? jestli je to číslo nějak důležité, možná by bylo lepší je nějak rozumně rozdělit do víc menších kytic a třeba rozmístit po pokoji – aby jimi byla obklopená…

a Samba má pravdu – chtělo by to nějakou tečku, ten hlavní dárek – já nevím, šperk? takováhle záplava růží už by měla předcházet snad rovnou žádost o ruku a zásnubní prsten, ne? :)

Další odpovědi
hanny 2

Dostala jsem k narozeninám 55 růží a málem se to nedalo odnést.Je to fakt zbytečný,doma jsem to neměla ani kam dát,raději investuj do nějakého jiného dárku+5 růží k tomu!

anonym

Nestačily by tři? Kytku beru jako součást dárku, no a jaký bude hlavní dárek?

with.love

má je ráda? symbolizuje to číslo něco? trochu ještě zapřemýšlej, ale určitě super nápad (y) :)

zjentek

jestli je to podle věku, tak to rovnou naaranžuj u ní doma, jelikož to neodnese ,)

pl4toon

Drahé a nákladné gesto a ve výsledku bych řekl spíš zbytečné. Myslím, že stejnou a možná ještě lepší práci udělá krásná kytice (klidně veliká, ale aby se to dalo vzít do ruky) a velká pusa.

marci1

Růže jsou dobrý nápad, ale taková hromada ? A víte jistě kolik stojí 1 růže ? 🙂

Littl3

Co by potěšilo tebe ?

anonym

Mě, nebo with.love? Mě by asi šlak trefil, kdybych dostala ty růže, já asi nejsem moc romantička, takže by mi bylo líto promrhaných peněz, za ty prachy bas koupil i něco malého,myslím tím šperk, na prst, nebo do uší, to je navěky, kytky zvadnou…