Pokročilý

Je dobrý dárek 201 růží k narozeninám ? :) 'Pro holku'

Jedná se o mojí přítelkyni :)
Doplňuji:
Pardon 101 růží... :)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

bude to ale strašně velká a těžká kytice (ale fakt strašně) - co s ní pak? odneseš (nebo spíš odvláčíš) jí to pak domů? jestli je to číslo nějak důležité, možná by bylo lepší je nějak rozumně rozdělit do víc menších kytic a třeba rozmístit po pokoji - aby jimi byla obklopená...

a Samba má pravdu - chtělo by to nějakou tečku, ten hlavní dárek - já nevím, šperk? takováhle záplava růží už by měla předcházet snad rovnou žádost o ruku a zásnubní prsten, ne? :)

Další odpovědi:

Zlatý

Dostala jsem k narozeninám 55 růží a málem se to nedalo odnést.Je to fakt zbytečný,doma jsem to neměla ani kam dát,raději investuj do nějakého jiného dárku+5 růží k tomu!

Stříbrný

Nestačily by tři? Kytku beru jako součást dárku, no a jaký bude hlavní dárek?

Pokročilý

má je ráda? symbolizuje to číslo něco? trochu ještě zapřemýšlej, ale určitě super nápad (y) :)

Zlatý

jestli je to podle věku, tak to rovnou naaranžuj u ní doma, jelikož to neodnese ,)

Bronzový

Drahé a nákladné gesto a ve výsledku bych řekl spíš zbytečné. Myslím, že stejnou a možná ještě lepší práci udělá krásná kytice (klidně veliká, ale aby se to dalo vzít do ruky) a velká pusa.

Zlatý

Růže jsou dobrý nápad, ale taková hromada ? A víte jistě kolik stojí 1 růže ? :-)

Diskuze k otázce

Pokročilý

Littl3

Co by potěšilo tebe ?

Stříbrný

Samba

Mě, nebo with.love? Mě by asi šlak trefil, kdybych dostala ty růže, já asi nejsem moc romantička, takže by mi bylo líto promrhaných peněz, za ty prachy bas koupil i něco malého,myslím tím šperk, na prst, nebo do uší, to je navěky, kytky zvadnou...

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4393
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2268
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1520
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.