Avatar uživatele
Littl3

Je dobrý dárek 201 růží k narozeninám ? :) ‚Pro holku‘

Jedná se o mojí přítelkyni :)
Doplňuji:
Pardon 101 růží… :)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? hanny 2, Tom20 před 3994 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
pokazdejinak

bude to ale strašně velká a těžká kytice (ale fakt strašně) – co s ní pak? odneseš (nebo spíš odvláčíš) jí to pak domů? jestli je to číslo nějak důležité, možná by bylo lepší je nějak rozumně rozdělit do víc menších kytic a třeba rozmístit po pokoji – aby jimi byla obklopená…

a Samba má pravdu – chtělo by to nějakou tečku, ten hlavní dárek – já nevím, šperk? takováhle záplava růží už by měla předcházet snad rovnou žádost o ruku a zásnubní prsten, ne? :)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hanny 2

Dostala jsem k narozeninám 55 růží a málem se to nedalo odnést.Je to fakt zbytečný,doma jsem to neměla ani kam dát,raději investuj do nějakého jiného dárku+5 růží k tomu!

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Nestačily by tři? Kytku beru jako součást dárku, no a jaký bude hlavní dárek?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
with.love

má je ráda? symbolizuje to číslo něco? trochu ještě zapřemýšlej, ale určitě super nápad (y) :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

jestli je to podle věku, tak to rovnou naaranžuj u ní doma, jelikož to neodnese ,)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pl4toon

Drahé a nákladné gesto a ve výsledku bych řekl spíš zbytečné. Myslím, že stejnou a možná ještě lepší práci udělá krásná kytice (klidně veliká, ale aby se to dalo vzít do ruky) a velká pusa.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Růže jsou dobrý nápad, ale taková hromada ? A víte jistě kolik stojí 1 růže ? 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Littl3

Co by potěšilo tebe ?

před 3994 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Mě, nebo with.love? Mě by asi šlak trefil, kdybych dostala ty růže, já asi nejsem moc romantička, takže by mi bylo líto promrhaných peněz, za ty prachy bas koupil i něco malého,myslím tím šperk, na prst, nebo do uší, to je navěky, kytky zvadnou…

před 3994 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek