Pokročilý

Je dobré si psát s někým v cizím jazyce, koho neznáte a je z jiné země?

Jde tu totiž o procvičení cizího jazyka. Předem děkuji za odpovědi. :-)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Určitě jo, vždyť v jiných zemích žijí stejní lidé jako jsme my. A pokud jde o toho kdy jazyk zná , tak se hodně naučíte.

Další odpovědi:

Zlatý

Ano dopisujem si v České republike a niekedy píšem česky aj sem.
Ale pracovne musím veľakrát písať v cudzom jazyku, aj keď sa mi nechce. Hlavne anglicky.

Zlatý

Samozřejmě. Jakákoliv komunikace v cizí řeči je z hlediska procvičování toho jazyka žádoucí.
Doplňuji:
Jistě, komunikace musí být v tom smyslu zaměřená.
Psaní ve smyslu "já tě chci, chceš mne taky, mám tě ráda ap." ti moc znalosti nerozšíří :-D.
Komunikovat o věcech všech možných, zkrátka v co nejširším záběru témat.

Pokročilý

Taková otázka mě taky zajímá. Můj názor je na to, že je to pro nás určitě přínos, jenže najdi člověka, který by si s tebou psal.. Myslím si, že ten jazyk si dobře zapamatujem, když ho budem používat denně. Já jsem určitě pro psát si s někým.

Stříbrný

Ano, taky jsem si tak psala, i se slovníkem v ruce se dost naučíš, můžeš zkusit třeba ICQ, nebo Annonci a zadat inzerát v cizím jazyku a uvést třeba svůj meil, ale radila bych k tomuto účelu založit nový meil, který jinak nebudeš používat, to pro případ, že by toho někdo chtěl nějak zneužít, lidi jsou "různé"

Pokročilý

Ano, já si taky píšu s jednou holkou z Londýna, když tam jedu za strejdou, tak ji i potkám... Stejně jsme si měli do Angličtiny hledat nějakou dopisovací kamarádku/kamaráda.... Naše škole se totiž spojila s nějakou v Londýně a pak jsem si psali... :-)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Vzdělání a práce

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Vzdělání a práce

Zlatý annas 2418
Zlatý Drap 1489
Zlatý quentos 1219
Zlatý mosoj 643
Zlatý hanulka11 567
Zlatý gecco 564
Stříbrný ivzez 539
Zlatý led 528
Zlatý marci1 491
Zlatý Michal Kole 475

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.