Kryšpín

Je ČR ve válce, nebo není? Někteří politici a novináři prohlašují: „Jsme ve válce.“

Jsme pod ochranou nejsilnějšího obranného paktu, Rus si napadnout ČR nedovolí ani nemá šanci.
Pokouším se dohledat, kdy a komu česká kotlina vyhlásila válku, zatím bezvýsledně.

Nejlepší odpověď
da ny

Naši, někteří fanatičtí politici jsou ve válce. Válčí na Ukrajině. Válkou žijí a hlavně válčí a smýkají, s vlastním národem. Nejen ČR, ale celá Evropa je ve válce, řekla jedna z našich pomazaných hlav. Stejně tak, další pravila, že národ nic nepotřebuje. Ať se o sebe postará sám Žil v blahobytu. Tak nyní, asi přišel čas, zkrouhnout nám „vyvolenými“ zase hřebínek.
Jistá forma tzv. 3. světové „války“, běží několik let. Studená nebo 3. světová, aneb, „člověčě vyber si“.
Je zajímavé, že Gruzie a Gruzínci nám, se stejnou „záplatkou“, „byli ukradení“. Teď jsme byli první, ve zbrojení. Covidové ztráty, průšvihy, strašáky a tunely, muselo něco „zastínit“, vystřídat. Z koryta si chtějí líznout i další……

Další odpovědi
paul1

Velcí válečníci byli husité, ale nevím, zda někomu oficiálně vyhlašovali válku. Došli až k Baltu. Jsme sice pod ochranou NATO, obranného paktu, ale kdoví co vyleze z pitomé palice. Ukrajina je už v 3. světové (říká Zelenskyj)

led

V ozbrojenej vojne, kde rinčia zbrane ČR priamo nie je, aj keď jednu z bojujúcich strán aktívne podporuje aj vojenskou technikou.
Mediálne podľa novinárov a hlavne tých pisálkov a tlčhuby, ktorí sa za novinárov vydávaju (a berú za to supermediálne odmeny) je ČR jedna z hlavných bojujúcich strán a stojí na čele víťazných armád sveta proti stelesnenému zlu v čele protivníka… (no médiá… ti toho narozprávajú… nebyť médií, ani Pán Boh by nestvoril Adama a svet.)
K 2.časti čosi z histórie českých vojen
Vojská z českej kotliny, ako ste vzletne nazval územie dnešnej ČR, bojovali nielen v obranných vojnách, ale aj vo vojnách koristných, na cudzom území. Napríklad rod Přemyslovcov, ako si myslíte, že rozširovali svoje územie, keď si dokázali omočiť nohy vo vodách Európy od Sicílie až po Balt.

Ametyst

Nejsme ve válce. To ale neznamená, že se na krizi, která přišla jako na zavolanou ( protože covidové lži a strašáky už byly neudržitelné) nenapakují zase ti, co mají moc, informace a media pod palcem.

_Bůh_

Ano, podle ruské státní televize jsme ve 3. světové válce.
V dezinformační proxy válce jsme už roky.

Jiří Bohumil

Jsme nyní hlavně ve válce informační.
A vítězí pochopitelně Ti, kteří mají ve svých rukou a ovládají ty nejlepší a nejúčinnější zbraně – sdělovací prostředky, policii a soudy.
A jak je vidno, tito se snaží nás do té „opravdové“ války, s Ruskem, opravdu dostat.

Kryšpín

Podle odhadu správná a vyhlášená válka byla když jsme statečně bojovali za Císaře pána a jeho rodinu jak proti Srbům Rusům a na západní frontě proti Amíkům.