jirka F

Je článek pouhá konspirační teorie, nebo má pravdu?

https://www.de­nik.cz/veda-a-technika/rotace-zeme-kyslik.html

Nejlepší odpověď
Kepler

Konspirační teorii bych v tom nehledal. Vše tam zní celkem logicky a závěr je velmi zajímavý a leccos vysvětlující.

Další odpovědi
paul1

Těžko říct, vypadá to ale zajímavě.

Ametyst

V článku je spousta zajimavých faktů, tak proč konspirace? Klást si otázky se dnes módně nazývá konspirace, protože se nemáme na nic ptát a jen slepě věřit.

Pepa25

Pokud je to první studie na dané téma, tak ta teorie může být spekulativní, ale ne konspirační.
Už jsem tu myslím několikrát vysvětlovat, že podstata konspirační teorie není v tom, že je neobvyklá nebo nová, ale do jakých souvislostí se jaká fakta skládají a co se z nich snaží vyvodit.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.