Stažený program po instalaci nejde spustit. Je chyba ve stahování, špatné instalaci, nebo v programu?

Stáhl jsem si program (jestli legálně nebo nelegálně, to neřeším, to je můj problém) http://www.sta­huj.centrum.cz/gra­fika_a_design/tvor­ba_grafiky/3d_nas­troje/weto-liberta/?g a po instalaci nejde spustit. Píše mi to: program Viskon přestal pracovat! Kde je tedy chyba? Znalí odpovězte, neznalí přehlédněte. Děkuji vám

Děkuji vám všem za pomoc, ale na radu ivzes, jsem to stáhl, instaloval a běžííí to! A mám to zadarmo – 30 dnů! Více v diskuzi.

Nejlepší odpověď
ivzez

Těžko říct, v čem je chyba.

Já bych program zkusila stáhnout z jiného webu:
http://www.we­to.de/czechre­public/ (česky)

Další odpovědi
JájsemRaibek

Bohužel chyba může být ve všech třech tebou uváděných případech. Těžko zjistit o kterou chybu v tomto případě jde.
Při instalaci je doporučeno uzavřít všechny aplikace, vypnout antivir a poté restartovat počítač.

Muffz

(jestli legálně nebo nelegálně, to neřeším, to je můj problém) – je to freeware program, cili jeho stahovani je legalni…
Zkusil bych stahnout z jineho zdroje. Popr. v Ovladacich panelech je nekde diagnostika chyb, tam se podivat, proc program prestal pracovat.

Mravenec

Zkoušel si to jednou ? Zkus ještě jednou. Přes stahuj.cz je legální vše, tak jsou většinou jen freeware verze. Máš Windows 8 ? Tam se může stát, že některé programy mohou být nekompatibilní.

Pokud ano – pravé tl. na program, kompatibilita, spustit jako windows 7 a jako správce.

anonym

Už jsem psal, že díky paní Ivzes, jsem to zvládl.

Mc Merkurion

…takže máš demo verzi,zkušební,tak se podívej na tento program: http://www.ar­chline.cz/demo/de­mo.htm ,co to dělá je psáno tady: http://www.ar­chline.cz/arlsof­t/strechy/autom/au­tomstr.htm já používám free verze,ale nejlíp se mi dělá ve SketchUpu…
…snad to najdeš,nedá se tě jinak kontaktovat…

Mc Merkurion

…zkoušel jsem to stahovat z různejch vebů,nejede,ale v manuálu jsem se dočetl,že se musí registrovat,jinak nepude…
…otázka: na 30dní máš zkušební demo verzi „LigniKon“ bez registrace,nebo jsi stáhnul ten „Liberta“ s registrací a vyskočilo těvh 30dní,mám ty schody a ty byly free bez registru…

anonym

Mc… dobrou, zítra ti dám podrobnosti.

Mc Merkurion

nelze tě kontaktovat > to na 30dní je po registraci? já myslel.že to bude na furt jak oíšou a ne zkušební verze,když tak mi písni VP,docela mě zaujal…
..ad Mravenec,odkukoliv jinde stáhneš,nejede,ani jako správce…

Mc Merkurion

na tvém odkazu v diskuzi přímo píšou,že jim to nefachčí,u freeware se někdy zadává mejl na registraci,jinak ti program nespustí…
zkus to tady: http://www.edow­nload.cz/sw/we­to-liberta/

anonym

izes, tam ale chtějí i tel. číslo?

anonym

Program je freevare,tak,že je zdarma.
Nejde asi na 7win.
Program stahuj od výrobce ze jejich stránek.
http://www.weto-software.com/lan­ding/cz/liber­ta/index.html

anonym

…ne 7win, ale Win7, a za druhé: ty jsi nečetl dodatek mého dotazu? To je tak, když nečteš do konce. Ach jo. ☹

anonym

Četl jsem vše,ale chyba je mezi tebou a počítačem,nic na tom nevidím,program jsem zkusil a funguje normálně.

anonym

Jugare, tak mi řekni, když tvrdíš, že ti to jde, co je na hlavní stránce, když otevřeš program?

Mc Merkurion

…po registraci?

anonym

IVZEZ,né Izes.

ivzez

Kde chtějí telefon?
Web při stažení nebo jej vyžaduje ten program?

Já jsem program stáhnout nezkoušela
(je moc velký a já mám málo FUP).

Původně jsem Vám chtěla najít stránku výrobce. Ta bohužel přesměrovává na nějaké reklamy, tak jsem našla jiný zdroj…

anonym

Před stahováním mi hlásilo zadat firmu, email a tlf.

anonym

Muffz, dobrá, zkusím jiný zdroj. To, o těch ovladačích, je pro mne španělská…

anonym

Já jsemR.. Vše jsem udělal, jak popisuješ. Jo, a když jsem to zkoušel stáhnout i na NTB, při stahování z Centrumu mi naskočila hláška:chyba.