Avatar uživatele
bolak

Je častější nevěra u manželů a nebo u lidí co spolu žijou jentak na hromádce?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? iceT, johana 56 před 3873 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
mosoj

Nevěra není o formálním svazku ale o svědomí a zodpovědnosti.
Neřekl bych že hlavní příčinou nevěry je nespokojenost se sexem. Myslím si že se převážně jedná o zvědavost !!

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Reezo

spíš jde o psychologii a jestli jsou oba partneři šťastný. Netroufnu si říct, jestli hrozí častěji nevěra u mladých lidí, nebo u starších párů. Navíc spoustu médií navádí lidi, aby byli nevěrný. Takže pak nemá smysl hledat nějakou partnerku. Kor ty mladé, ty si to přečtou a myslí si, že je to pravda. Jinak pokud to dítě vidí u rodičů, tak bude nevěrný taky v dospělosti.

Nejčastěji k nevěře vede nespokojenost v sexu u jednoho z partnerů podle mého názoru.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
marci1

Myslím, že v tom není rozdíl. Nevěrnými se stává stále více lidí. Dokonce se to u nás nejen toleruje ( viz třeba politiky ), ale i propaguje. Věrnost se začíná pozvolna považovat za něco divného, pro mnoho lidí dokonce „trapného“, za co se stydí. Žít a užít ! Jenom jestli jsou opravdu šťastní ? ☹

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jsemtady

Laska trva 4roky a je jedno jestli na hromadce nebo v manzelstvi. Je to o tom nakolik se umite sexualne uspokojit a zda vymyslite novoty, nebo mate neco co bavi oba. Pokud jste v sexu spatny a nekomunikujete o tom, tak se pak muze dit i nevera. Je jedno jestli tak ci tak.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
zapalacka

Jak kdy, asi i záleží jak dlouho ti dva spolu žijí, jaký mají vztah atd, může to ovlivnit hodně faktorů. Mě na začatku vztahu řekl přítel, že nevěří na celoživotní vcěrnost, že se každýmu někdy stane, že potká někoho kdo je mu šíleně sympatickej a nějak s ním ulítne. Tady už asi záleží jak pevný vztah mají ti dva. Jasně, holka to ráda neslyší, ale neznamená to, že se to na 100% stane. O vztah se musí hodně pečovat.

před 3844 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gelerka

Tohle je pomalu téma na celej den :D já nědávno četla na incooltrendy.cz článek ohledně partnerství, jsou tak věci nad kterýma se vyplatí se zamyslet. Každej z partnerů by měli naslouchat, ukazovat si lásku, nic neskrývat, dát tomu druhýmu prostor. Prostě věci na který by měli nejspíše oba někdy myslet. Schválně si to přečtětě. já to dala přečíst přítelovi, nejdřív se xichtil jako: cože?! Ale pak jsme si hezky otevřeně pokecali..

před 3842 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

No já spíš hledal nějakou tu stytastiku, víte co, nějakej průzkum jestli se prováděl, porovnání nevěry mezi páry oddanými a páry zkrtincovanými.

před 3873 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek