BEAES

Je Bůh žena nebo muž?

Když Bůh stvořila muže,v podstatě jen žertovala.

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Nerouhej se dcero :D

Další odpovědi
anonym

já to říkám pořád,ale nikdo mi nevěří
Doplňuji:
no že by byl bůh hermafrodit?

quentos

obojí.

anonym

vzhledem k tomu jak se dokázal na dálku vypořádat s Marií a s přihlédnutím k tomu, že si při svém vlivu a moci ani ve 40tce nepořídíl Porsche, opravdu nevím – s přimhouřeným okem by to asi mohl být chlap …

co treba polozit si otazku „je vubec ?“ 🙂 …

treba vsichni uz vime – po tech letech – ze Santa neexistuje, ze je to prevlecenej kompars s falešným plnovousem, ktereho od bot až po bambuli na čapce nadesignovala Coca-cola, a který má rozdávat uprostřed nákupních domů radost, neději a víru že 3D televizi pod stromečkem se v pravidelných splátkách podaří přeplatit ještě předtím, než si ji odnese exekutor

… s Bohem se to bude mít možná dost podobně, jen ten původní účel byl spíš o udržení moci jako takové než o prodeji černé limonády.

bobánek

Podle mě neexistuje.Ale kdybi byl tak asi bez pohlavní.

hanulka11

podle mne není vůbec ale…

Zdroj: http://www.zpo­vednice.cz/de­tail.php?statu­sik=471279