Jde vám o body?

CHtěla jsem se zeptat jak moc Vám záleží na bodech zde na těchhle stránkách. Jde vám o to mít nejvíce bodů? nebo jsou vám body jedno?

Nejlepší odpověď
Mirdas

Vůbec ne.
Klidně ať se tu místo bodů známkuje jako ve škole, alespoň pár exhibicionistů kteří odpovídají na každou otázku ve smyslu své vlastní propagandy neměli takové uspokojení.

Další odpovědi
anonym

Počet bodů nepokládám za zvlášť důležitý…
😉
Obodování odpovědi beru jako souhlas s jejím zněním – pokud odpověď ´opalcuju´, vyjadřuju souhlasné stanovisko. A naopak – pokud někdo ´opalcuje´ odpověď mou, dává najevo, že souhlasí s ní.

anonym

Já body nenosím,lepší jsou tepláky.
Body jsou k ničemu!

MK44

Nejsem tady tak často, abych mohl soutěžit v celkovém počtu bodů. Ale obdržený palec ukazuje, že mou odpověď někdo četl. To potěší 🙂 Sám dávám palec odpovědím na mou otázku, pokud jsou mi užitečné, nebo pokud jsou alespoň adekvátní a smysluplné, nebo pokud se takovými snaží být a ještě jim nikdo jiný palec nedal. Považuju za slušnost dát druhému najevo, že jsem jeho odpověď četl a že nepsal zbytečně. V případě odpovědí na otázky jiných pak jen když je odpověď zajímavá nebo se s ní ztotožňuji anebo chci ji podpořit. Nejde tedy o to, kdo má nejvíc bodů (stejně nejvíc bodů dostávají spíš odpovědi rychlé a krátké než obsažné a propracované), ale o to, že se nepíše „do prázdna“ a je nějaká odezva.