Avatar uživatele
Kura

Jde někam nahlásit anonymně opilý řidič ?

Anonymně mám na mysli, třeba smskou nebo emailem.
Opilý řidič, mám na mysli člověka v hospodě, který má v sobě 6 piv a 8 panáků a vím na 100%, že má auto za rohem a sedne do něj a bude řídit.
Než se tady začnou kupit odpovědi, že „bonzovat“ nebo „udávat“ nemám, tak si uvědomte, že takového řidiče potkáte na procházce nebo na kole a že takovou odpovědí se ho zastáváte.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? iceT, veruska před 4423 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Kdekoli na policii ČR. Pokud neznáš číslo konkrétní služebny , zavolat 158 . V tomto případě se to dá chápat jako možné ohrožení životů

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Neberu takovou situaci jako bonzování. Číslo 158 jsem použila také. Při cestě ze Zlína jsem předjížděla a zezadu na mne začal troubit řidič velkého silného vozu. Protože jsem nezazmatkovala a nepustila ho hned, ale až jsem předjíždění dokončila, tak mi to „hovado“ v okamžiku, kdy mne předjelo, třikrát duplo na brzdy. Po té třetí „srandičce“ jsem zavolala na 158.
Takový hovor je víceméně anonymní. Policie zdroj informace provinilci nesděluje.
Souhlasím s tím, že podnapilý řidič za volant nepatří. Shovívavost není na místě a nepomůže říkat si: Však se nic nestalo.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kohut57

Jenom pozor na zneužití policií, ten člověk vůbec nemusí autem jet, a pokud se to bude někomu hodit, tak toho dotyčného dostanou policisté na cokoliv. Párkrát do něho šťouchnou obuškem, jestli má upito, tak si svědky nezajistí a má na krku napadení veřejného činitele a pěkných pár let na krku. Jsou to dnes časté praktiky na politickou nebo jinou mafiánskou objednávku. Policie Vás vyprovokuje k tresnému činu ani nevíte jak. Jsou na to cvičeni. Těch případů znám dost. Např. Když se potřebují zbavit opilého bezdomovce bouchnou ho hlavou o zeď, aby měl lehké krvavé zranění, a pak jím ho vezmou do nemocnice. Zírala byste co se děje a jaké mají praktiky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aramah

Jak víš kolik toho vypil?

Jistě že nesouhlasím aby jezdil kdokoliv podnapilej.
Ale asi je pozdě dnes se ptát,měla jsi to nahlásit okamžitě.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek