Kura

Jde někam nahlásit anonymně opilý řidič ?

Anonymně mám na mysli, třeba smskou nebo emailem.
Opilý řidič, mám na mysli člověka v hospodě, který má v sobě 6 piv a 8 panáků a vím na 100%, že má auto za rohem a sedne do něj a bude řídit.
Než se tady začnou kupit odpovědi, že „bonzovat“ nebo „udávat“ nemám, tak si uvědomte, že takového řidiče potkáte na procházce nebo na kole a že takovou odpovědí se ho zastáváte.

Nejlepší odpověď
Drap

Kdekoli na policii ČR. Pokud neznáš číslo konkrétní služebny , zavolat 158 . V tomto případě se to dá chápat jako možné ohrožení životů

Další odpovědi
anonym

Neberu takovou situaci jako bonzování. Číslo 158 jsem použila také. Při cestě ze Zlína jsem předjížděla a zezadu na mne začal troubit řidič velkého silného vozu. Protože jsem nezazmatkovala a nepustila ho hned, ale až jsem předjíždění dokončila, tak mi to „hovado“ v okamžiku, kdy mne předjelo, třikrát duplo na brzdy. Po té třetí „srandičce“ jsem zavolala na 158.
Takový hovor je víceméně anonymní. Policie zdroj informace provinilci nesděluje.
Souhlasím s tím, že podnapilý řidič za volant nepatří. Shovívavost není na místě a nepomůže říkat si: Však se nic nestalo.

Kohut57

Jenom pozor na zneužití policií, ten člověk vůbec nemusí autem jet, a pokud se to bude někomu hodit, tak toho dotyčného dostanou policisté na cokoliv. Párkrát do něho šťouchnou obuškem, jestli má upito, tak si svědky nezajistí a má na krku napadení veřejného činitele a pěkných pár let na krku. Jsou to dnes časté praktiky na politickou nebo jinou mafiánskou objednávku. Policie Vás vyprovokuje k tresnému činu ani nevíte jak. Jsou na to cvičeni. Těch případů znám dost. Např. Když se potřebují zbavit opilého bezdomovce bouchnou ho hlavou o zeď, aby měl lehké krvavé zranění, a pak jím ho vezmou do nemocnice. Zírala byste co se děje a jaké mají praktiky.

aramah

Jak víš kolik toho vypil?

Jistě že nesouhlasím aby jezdil kdokoliv podnapilej.
Ale asi je pozdě dnes se ptát,měla jsi to nahlásit okamžitě.