Avatar uživatele
alex.agent

Jde nějak stáhnout video do počítače z www.novinky.cz?

Jde nějak stáhnout video do počítače z www.novinky.cz?
Děkuji za odpověď
Doplňuji:
už jsem na to přišel, otázka může být smazána, zda-li to někdo může udělat, aby tu neobtěžovala :)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? briketka10, Braník před 4128 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Děda Louda

Uděláš dobrý skutek, když odhalíš tajemství svého řešní v diskuzi. Bude to užitečné i pro další pátrače, kteří nebudou muset dotaz opakovat.
Doplňuji:
Opravuji zásah Šotka: řešení.

Upravil/a: Děda Louda

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
briketka10

a jak do záložek, nebo jinak ?
Doplňuji:

  1. Google Chrome nemám a nebudu ho instalovat
  2. když kliknu na video je jiné než na novinkách..

Upravil/a: briketka10

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
beer

Sice píšeš, že už to máš, ale neprozradils nic.. Mělo by o jít pomocí Orbit Downloader a uložit jako flv.
Jsem zvědav na tvoje řešení ))

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Bedy

Já si normálně v Internet exploreru nebo Firefoxu zobrazím zdrojový kód stránky a kde uvidím .swf tak si to zkopíruju, udělám si primitivní stránku – tam dám odkaz a stahuju.

A nemusím používat toho špehouna Google Chrome.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Braník

video jde stáhnout pomocí programu Real player
ke stažení zde:http://www.slu­necnice.cz/sw/re­al-player/
některá videa třeba na super,cz jdou např,nějakým programem na zachytávání
obrazu ,je to třeba Fraps
Doplňuji:
po instalaci real playeru se ti objeví nad videem malá tabulka-viz obrázek,stačí na to kliknout a už to jede
http://tinypic­.com/r/ztg0wi/6

Upravil/a: Braník

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
alex.agent

Mno, je to strašně tajné :D né dělám si srandu :D povím vám to menší tajemství.

  1. Musíte být na prohlížeči Google Chrome.
  2. Spusťte video a hned ho zastavte (prostě, aby tam nebyl ten obrázek ale to video, jak se přehrává)
  3. Klikněte někam na pozadí pravým tlačítkem a vyberte „Zkontrolovat prvek“ (je to ta poslední věc)
  4. Dole v té liště co se vám oběvila kliknetě na takovou záložku „Network“ (Taková modrá planetka)
  5. Najdete video které má typ (Type) „video/mp4“ – většinou má větší velikost (Size) – „více jak 2MB“
  6. Kliknětě na to pravým tlačítkem a zvolte „Open link in new tab“
  7. Kliknětě na video a zvolte možnost „Uložit video jako…“

Doufám že vám tento amatérský a nesrozumitelný návod pomohl. Po chvilce hledání jsem našel i video, takže to bude možná i pro vás lepší: http://www.you­tube.com/watch?v=Yh90qvug­wY8
Sice je to video jak stáhnout video z FB ale princip je stejný. Hodně štěstí a snad jsem vám pomohl :D

před 4128 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
alex.agent

Jojo, já vím že jsem to dělal složitě ale tak vy jste to řešení chtěli :D aspoň že jste tu vy napsali jednoduší :)

před 4128 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Bedy

V IE nebo Iceweaselu (Firefox v Debian Linuxu) je to snadnější – zobrazím si zdrojový kód stránky – najdu si adresu končící .swf a jedu.

před 4128 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Děda Louda

Já k tomuto účelu používám DownloadHelper v prohlížeči Firefox. tam nemusím zběsile klikat a hledat, co se, jak píšeš,, OBĚVÍ, jenom si vyberu velikost, formát a rychlost stažení. Soubor se uloží do samostatné složky, jež se automaticky vytvoří.

před 4128 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
cochee

Pokud má otázka hlavu a patu, tak neobtěžuje i když zatím nemá odpověď; a pokud na ni někdo odpoví, může být užitečná jinému.

před 4129 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek