alex.agent

Jde nějak stáhnout video do počítače z www.novinky.cz?

Děkuji za odpověď
Doplňuji:
už jsem na to přišel, otázka může být smazána, zda-li to někdo může udělat, aby tu neobtěžovala :)

Nejlepší odpověď
Děda Louda

Uděláš dobrý skutek, když odhalíš tajemství svého řešní v diskuzi. Bude to užitečné i pro další pátrače, kteří nebudou muset dotaz opakovat.
Doplňuji:
Opravuji zásah Šotka: řešení.

Další odpovědi
briketka10

a jak do záložek, nebo jinak ?
Doplňuji:

  1. Google Chrome nemám a nebudu ho instalovat
  2. když kliknu na video je jiné než na novinkách..

beer

Sice píšeš, že už to máš, ale neprozradils nic.. Mělo by o jít pomocí Orbit Downloader a uložit jako flv.
Jsem zvědav na tvoje řešení ))

Bedy

Já si normálně v Internet exploreru nebo Firefoxu zobrazím zdrojový kód stránky a kde uvidím .swf tak si to zkopíruju, udělám si primitivní stránku – tam dám odkaz a stahuju.

A nemusím používat toho špehouna Google Chrome.

Braník

video jde stáhnout pomocí programu Real player
ke stažení zde:http://www.slu­necnice.cz/sw/re­al-player/
některá videa třeba na super,cz jdou např,nějakým programem na zachytávání
obrazu ,je to třeba Fraps
Doplňuji:
po instalaci real playeru se ti objeví nad videem malá tabulka-viz obrázek,stačí na to kliknout a už to jede
http://tinypic­.com/r/ztg0wi/6

alex.agent

Mno, je to strašně tajné :D né dělám si srandu :D povím vám to menší tajemství.

  1. Musíte být na prohlížeči Google Chrome.
  2. Spusťte video a hned ho zastavte (prostě, aby tam nebyl ten obrázek ale to video, jak se přehrává)
  3. Klikněte někam na pozadí pravým tlačítkem a vyberte „Zkontrolovat prvek“ (je to ta poslední věc)
  4. Dole v té liště co se vám oběvila kliknetě na takovou záložku „Network“ (Taková modrá planetka)
  5. Najdete video které má typ (Type) „video/mp4“ – většinou má větší velikost (Size) – „více jak 2MB“
  6. Kliknětě na to pravým tlačítkem a zvolte „Open link in new tab“
  7. Kliknětě na video a zvolte možnost „Uložit video jako…“

Doufám že vám tento amatérský a nesrozumitelný návod pomohl. Po chvilce hledání jsem našel i video, takže to bude možná i pro vás lepší: http://www.you­tube.com/watch?v=Yh90qvug­wY8
Sice je to video jak stáhnout video z FB ale princip je stejný. Hodně štěstí a snad jsem vám pomohl :D

alex.agent

Jojo, já vím že jsem to dělal složitě ale tak vy jste to řešení chtěli :D aspoň že jste tu vy napsali jednoduší :)

Bedy

V IE nebo Iceweaselu (Firefox v Debian Linuxu) je to snadnější – zobrazím si zdrojový kód stránky – najdu si adresu končící .swf a jedu.

Děda Louda

Já k tomuto účelu používám DownloadHelper v prohlížeči Firefox. tam nemusím zběsile klikat a hledat, co se, jak píšeš,, OBĚVÍ, jenom si vyberu velikost, formát a rychlost stažení. Soubor se uloží do samostatné složky, jež se automaticky vytvoří.

cochee

Pokud má otázka hlavu a patu, tak neobtěžuje i když zatím nemá odpověď; a pokud na ni někdo odpoví, může být užitečná jinému.