Pokročilý

Jde nějak stáhnout video do počítače z www.novinky.cz?

Jde nějak stáhnout video do počítače z www.novinky.cz?
Děkuji za odpověď
Doplňuji:
už jsem na to přišel, otázka může být smazána, zda-li to někdo může udělat, aby tu neobtěžovala :)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Uděláš dobrý skutek, když odhalíš tajemství svého řešní v diskuzi. Bude to užitečné i pro další pátrače, kteří nebudou muset dotaz opakovat.
Doplňuji:
Opravuji zásah Šotka: řešení.

Další odpovědi:

Zlatý

a jak do záložek, nebo jinak ?
Doplňuji:
1. Google Chrome nemám a nebudu ho instalovat
2. když kliknu na video je jiné než na novinkách..

Zlatý

Sice píšeš, že už to máš, ale neprozradils nic.. Mělo by o jít pomocí Orbit Downloader a uložit jako flv.
Jsem zvědav na tvoje řešení ))

Zlatý

Já si normálně v Internet exploreru nebo Firefoxu zobrazím zdrojový kód stránky a kde uvidím .swf tak si to zkopíruju, udělám si primitivní stránku - tam dám odkaz a stahuju.

A nemusím používat toho špehouna Google Chrome.

Bronzový

video jde stáhnout pomocí programu Real player
ke stažení zde:http://www.slunecnice.cz/…
některá videa třeba na super,cz jdou např,nějakým programem na zachytávání
obrazu ,je to třeba Fraps
Doplňuji:
po instalaci real playeru se ti objeví nad videem malá tabulka-viz obrázek,stačí na to kliknout a už to jede
http://tinypic.com/…

Diskuze k otázce

Pokročilý

alex.agent

Mno, je to strašně tajné :D né dělám si srandu :D povím vám to menší tajemství.
1. Musíte být na prohlížeči Google Chrome.
2. Spusťte video a hned ho zastavte (prostě, aby tam nebyl ten obrázek ale to video, jak se přehrává)
3. Klikněte někam na pozadí pravým tlačítkem a vyberte "Zkontrolovat prvek" (je to ta poslední věc)
4. Dole v té liště co se vám oběvila kliknetě na takovou záložku "Network" (Taková modrá planetka)
5. Najdete video které má typ (Type) "video/mp4" - většinou má větší velikost (Size) - "více jak 2MB"
6. Kliknětě na to pravým tlačítkem a zvolte "Open link in new tab"
7. Kliknětě na video a zvolte možnost "Uložit video jako...."

Doufám že vám tento amatérský a nesrozumitelný návod pomohl. Po chvilce hledání jsem našel i video, takže to bude možná i pro vás lepší: http://www.youtube.com/…
Sice je to video jak stáhnout video z FB ale princip je stejný. Hodně štěstí a snad jsem vám pomohl :D

Pokročilý

alex.agent

Jojo, já vím že jsem to dělal složitě ale tak vy jste to řešení chtěli :D aspoň že jste tu vy napsali jednoduší :)

Zlatý

Bedy

V IE nebo Iceweaselu (Firefox v Debian Linuxu) je to snadnější - zobrazím si zdrojový kód stránky - najdu si adresu končící .swf a jedu.

Zlatý

Děda Louda

Já k tomuto účelu používám DownloadHelper v prohlížeči Firefox. tam nemusím zběsile klikat a hledat, co se, jak píšeš,, OBĚVÍ, jenom si vyberu velikost, formát a rychlost stažení. Soubor se uloží do samostatné složky, jež se automaticky vytvoří.

Stříbrný

cochee

Pokud má otázka hlavu a patu, tak neobtěžuje i když zatím nemá odpověď; a pokud na ni někdo odpoví, může být užitečná jinému.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.