zjentek

Jak stáhnout a uložit video?

Pokud si chceme stáhnout a uložit video z Novinek, konkrétně>>>https:/­/www.novinky.cz/kok­tejl/clanek/ze­na-a-gorili-samice-si-v-zoo-navzajem-ukazovaly-sve-potomky-40359972#dop_­ab_variant=0&dop_sou­rce_zone_name=no­vinky.sznhp.box&dop_req­_id=mageVzCDHxk-202105140452&­dop_id=40359972&sou­rce=hp&seq_no=6&ut­m_campaign=&ut­m_medium=z-boxiku&utm_sou­rce=www.seznam­.cz , jak na to?

Nejlepší odpověď
Emefej

Pokud používáš prohlížeč Mozilla, tak do něj lze doinstalovat Video Download Helper.

Další odpovědi
aliendrone

Z některých stránek je stažení videa opravdu lahůdka. Pro tebe asi nejrozumnější volbou by bylo pořídit nějaký DOWNLOADER (program na stahování médií nebo alespoň doplněk do prohlížeče).

Já ještě před pár lety používal (dnes již na to peču) „YOUTUBE-DL“, ten uměl sosat prakticky všechno. (nwm jak je na tom dnes, vím že kolem toho byly nějaké právní tahanice, ale jak to dopadlo…)

Každopádně „nejtěžší“ na tom bývalo dopídit se skutečné adresy a jména souboru. To ale hravě zařídily „nástroje pro vývojáře“ v prohlížeči (monitoring síťě) – tam máš přehled co a kolik aktuálně sosáš. Link se pak vložil do YT-DLka a už se sosalo o 106. Což bylo zvláště výhodné na stránkách se streamovanými filmy (jako třeba Přehraj to, tam šlo dokonce jednoduše „nabrat link z adresního řádku prolížeče“), kdes celý film sosal jen pár minut na maxrychlosti serveru. A mít uložený film oproti tomu streamovanému JE rozdíl, to jistě víš.

NJN, KDE jsou ty doby, kdy v prohlížeči stačilo do videa kliknout pravým a zvolit „stáhnout video“… :(

led

V prípade, že žiadne rady nepomáhajú, jestvuje ešte „posledná záchrana“ urobiť si záznam obrazovky pomocou dostupného programu na snímanie obrazu a zvuku na obrazovke. Tj pustiť video v počítači a zosnímať niektorým z programov umožňujúcich záznam obrazovky napríklad ScreenRekordér

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.