Jak stáhnu film z ulož to přímo na flashdisk a ne do PC.

Když chci stáhnout film z ulož to zdarma ale chci ho rovnou na flešku a nechci aby se stáhl do počítače. Jak to mám udělat. Prosím celý postup.
Prohlížeč seznam.cz

Nejlepší odpověď
gecco

Nastavíš cestu pro stahovaný soubor přímo na flashku…
😉
Nepíšeš, jaký používáš prohlížeč, takže např pro Operu32 je to menu → Nastavení → Stahování a buďto změníš defaultní složku a nebo zaškrtneš „Dotázat se…“ a cestu nastavíš pro jednotlivý soubor před jeho stažením…

Další odpovědi
Quimby

Nevím co máš za prohlížeč,tak nemůžu napsat přesný pustp. Ale když klikneš na stáhnout a objeví si ti kam ho chceš uložit, tak ho prostě ulož na tu flešku.

iceT

flešku dáš do počítače
v menu nastavení prohlížeče (vlevo nahoře nebo vpravo nahoře v závislosti na prohlížeči) si upravíš a změníš složku pro stahování na vyměnitelný disk a odklikneš změny
mělo by to být hotové raz dva

Lamalam

Vždy ho musíš stahovat do počítače. Kam si ho potom v počítači uložíš, zda na pevný či flash disk je tvá věc.